Робота з батьками в ДНЗ №12

Новини - Новини

Робота з батьками – один з найважливіших напрямків освітнього - виховного процесу в ДНЗ №12 «Червона Шапочка», завідувач Бородай Л.П., вихователь-методист Шапшалова В.Є.

 

 

Пріоритетним завданням педагогічного колективу є сприяння розвитку взаємин дошкільного закладу та сім’ї, просвітництво батьків з питань виховання дітей в родині.

З цією метою 28 січня 2013 року вихователями старшої групи «Веселка» Ревяко І.А. та Мочоною Л.М. був проведений родинний виховний захід «Виховуємо розумом і серцем» з використанням педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського. Педагоги запросили до розмови родини своїх вихованців, розкривши важливість ролі батьківства та сім’ї у вихованні і розвитку дітей.

Тепла і невимушена атмосфера заходу сприяла тісній співпраці однодумців. Вихователь Ревяко І.А. ознайомила батьків з поглядами В.О.Сухомлинського на сімейне виховання, надала батькам і діткам поради стосовно взаємин у родині. Вихованці та їхні батьки мали змогу переглянути виставку малюнків до оповідань та казок видатного педагога і письменника.

Діти та дорослі із задоволенням брали участь у інтелектуальних вікторинах, конкурсах,грали в рухливі ігри.

Творчу атмосферу родинного заходу вдало доповнювали вірші та пісні про щасливу родину у виконанні вихованців групи. Малюки презентували своїм батькам танок «Дружба» з використанням елементів степ - аеробіки.

Наприкінці свята батьки та малеча спільними зусиллями створили «Дерево родинного щастя» на згадку про це чудовий захід.

Підводячи підсумки проведеного заходу, батьки та вихователі дійшли єдиного висновку – родинні свята сприяють згуртуванню батьківського колективу, забезпечують партнерську взаємодію педагогів і батьків у вихованні дошкільнят, допомагають батькам і дітям розкритися одне для одного і дарують усім радість, позитивні емоції та величезне задоволення від спільної діяльності.

Методист ММК Івасечко Н.І.