ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

Новини - Новини

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 24.03.2014р. №259 «Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.04.2014р. за №407/25-184, наказу Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 04.12. 2018 р.№39 «Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2018-2019 навчальному році» в очному етапі обласного конкурсу, який відбувся 22-23 лютого 2019 року, взяли участь 50 учнів шкіл №1, №2, №3, №4, №7, №8 та спеціалізованої школи №6.

 

 

На обласному конкурсі-захисті переважна більшість юних науковців продемонструвала високий рівень знань, умінь та практичних навичок із базових дисциплін, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом, який досліджувався, активне кваліфіковане ведення дискусії, вичерпність відповідей.

Роботи переможців грунтувались на певній науковій та експериментальній базі, містили власні дані дослідів, спостережень, пошукової роботи, відображали власні позиції юних дослідників.

Повнота розкриття теми, оригінальність мислення, глибина аналізу, грамотність викладу матеріалу, культура оформлення характерні більшості учнівських праць.

Обласним журі відзначено актуальність наукових робіт призерів, теоретичне та практичне значення досліджень.

Призові місця вибороли:

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Секція

Місце

1.

Олійник Марія

11

№6

Математичне моделювання

1

2.

Жуль Олена

10

№6

Всесвітня історія

1

3.

Булах Олег

11

№3

Геологія, геохімія та мінералогія

1

4.

Кумонок Єлизавета

10

№6

Прикладна математика

2

5.

Брюховецький Ярослав

9

№1

Експериментальна фізика

2

6.

Смагіна Марія

11

№6

Електроніка та приладобудування

2

7.

Горбань Владислав

10

№6

Психологія

2

8.

Петренко Андрій

10

№6

Медицина

2

9.

Дрига Дар’я

11

№6

Валеологія

2

10

Панченко Марина

10

№4

Етнологія

2

11.

Мусієнко Дар’я

11

№2

Лісознавство

3

12.

Могильна Руслана

11

№4

Математика

3

13.

Ляшенко Ілона

11

№6

Мікроекономіка та макроекономіка

3

14.

Матвієнко Назар

10

№4

Фінанси, грошовий обіг і кредит

3

15.

Пицяк Крістіна

11

№1

Історія України

3

16.

Свириденко Дар’я

11

№6

Всесвітня історія

3

17.

Надточій Вікторія

10

№1

Історичне краєзнавство

3

18.

Черняєв Назар

9

№6

Історичне краєзнавство

3

19.

Овраменко Андрій

11

№8

Географія та ландшафтознавство

3

20.

Фотуна Дар’я

9

№1

Мистецтвознавство

3

21.

Рябокобилко Катерина

11

№3

Українське народне мистецтво

3

22.

Похвала Катерина

10

№6

Українська мова

3

23.

Нікул Еліна

10

№6

Англійська мова

3

 

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує подяку вчителям, учні яких стали переможцями обласного конкурсу:

- Коршак Т.В., вчителю математики, заступнику директора спеціалізованої школи №6;

- Литвиху К.Г., вчителю історії спеціалізованої школи №6;

- Яковенко Л.М., вчителю географії ЗОШ №3;

- Сімонькіній Г.П., вчителю математики спеціалізованої школи №6;

- Штепі В.О., вчителю фізики ЗОШ №1;

- Реуті Р.В.., вчителю фізики спеціалізованої школи №6;

- Кондратюк Ю.В., практичному психологу спеціалізованої школи №6;

- Прозоровській О.Ф., вчителю біології спеціалізованої школи №6;

- Давиденко Т.Ф., вчителю біології спеціалізованої школи №6;

- Білану Р.О., вчителю біології ЗОШ №2;

- Коробицькій С.Е., вчителю мистецтва, етики та художньої культури, директору ЗОШ №4;

- Гулезі С.А., вчителю математики ЗОШ №4;

- Матвієнко Н.Л., вчителю фізики, математики та інформатики ЗОШ №4;

- Величко Л.М., вчителю історії ЗОШ №1;

- Яковенко І.Ю., вчителю історії та правознавства спеціалізованої школи №6;

- Іващенко Л.О., вчителю географії та економіки ЗОШ №8;

- Мастаєвій О.В., вчителю української мови та літератури ЗОШ №1;

- Романенку В.А., вчителю трудового навчання ЗОШ №3;

- Носенко Л.В., вчителю української мови та літератури спеціалізованої школи №6;

- Сокирко Н.М.., вчителю англійської мови спеціалізованої школи №6.

Начальник управління освіти М.В. Костенко