Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

Новини - Новини

 

 

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями, катастрофами, тероризмом. Це приносить величезну шкоду населенню, економіці, призводить до загибелі людей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль в цій справі належить навчальним закладам.

 

 

30 листопада 2018 року в Лубенському закладі дошкільної освіти № 8 «Чебурашка» відбувся семінар-практикум для керівників дошкільних закладів з теми «Система організації безпеки життєдіяльності дітей та цивільного захисту в умовах сучасного закладу дошкільної освіти». У заході взяли участь головний спеціаліст управління освіти Чижова О.Ю., інженер управління освіти з питань охорони праці та цивільного захисту Ярема О.А. методист міського методичного кабінету Івасечко Н.І., голова міської профспілки працівників освіти Масько Л.Т., завідувачі та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.

Для забезпечення належного рівня безпеки та здійснення контролю в місцях масового перебування людей адміністрації навчальних закладів мають вживати додаткових організаційних заходів, тому під час проведення семінару було розглянуто загальні підходи до вирішення окремих надзвичайних ситуацій, дотримання стандартів діловодства, питання підготовки об’єкта до захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, створення умов для безпечної роботи закладу, своєчасного проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. Інформативним і змістовним був виступ Ольги Яреми з мультимедійною презентацією щодо нормативно- правового забезпечення та специфіки організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти.

У ході практичної частини семінару з метою удосконалення теоретичних знань у сфері цивільного захисту для учасників семінару було проведено бліц-тестування для самоперевірки. Олена Чижова зосередила увагу присутніх на рекомендаціях щодо організації управління та планування заходів цивільного захисту, ефективності освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, проведення тренувань з надання домедичної допомоги.

На завершення семінару-практикуму організатори надали для використання в роботі зразки документів щодо організації і ведення цивільного захисту.

Головний спеціаліст

Олена Чижова