Методичне об'єднання вихователів старших вікових груп ДНЗ

Новини - Новини

 

28 листопада 2018 року на базі Лубенського ДНЗ №9 “Берізка” (завідувач Коряк К М., вихователь-методист Макаренко С.М.) відбулося методичне об'єднання вихователів старших вікових груп дошкільних закладів міста (керівник ММО Макаренко С.М.) за темою “Використання мнемотехніки в роботі зі старшими дошкільниками”.

 

 

Мнемотехніка - техніка запам'ятовування, це система внутрішнього листа, що дозволяє послідовно записувати в мозок інформацію, перетворену в комбінації зорових образів. Вихователь-методист Макаренко С.М., вихователі Гула Н.В., Степаній В.В. на загал представили гру брей-ринг “Україна –рідний дім”, в якій взяли участь дошкільнята старших вікових груп – команди “Ластівка” та “Фіалка”.

Під час гри вихователі продемонстрували вміння дітей користуватися та працювати з мнемотаблицями, мнемодоріжками, мнемоквадратами. Знання малюків про нашу країну Україну, державну символіку, народні звичаї, обереги, легенди, народну творчість не залишили байдужими нікого із присутніх. Вихованці ДНЗ продемонстрували вміння розуміти та поважати споконвічні традиції, звичаї українського народу, а також вміння спілкуватися під час обговорення командних запитань, креативність, творче мислення.

Діти разом з педагогами розповідали вірші за мнемотаблицями, самостійно викладали мнемодоріжки з картинок та складали речення за ними, малювали мнемотаблиці, згадували прислів’я з допомогою мнемодоріжок.

Колеги-педагоги, відвідавши ДНЗ №9 “Берізка”, отримали задоволення від роботи закладу, спрямованої на гармонійне поєднання навчального матеріалу з вихованням в майбутніх громадян нашої держави національних і загальнолюдських цінностей, утвердження ідеалів гуманізму, добра та віри в прекрасне майбутнє свого народу.

Методист ММК Івасечко Н.І.