ІІ (міський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2018 -2019 навчальному році

Новини - Новини

 

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідного листа Міністерства освіти і науки від 03.10.2018р. №1/9-593, наказів Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 05.11.2018р. №434 «Про проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Полтавській області у 2018-2019 навчальному році », управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради від 19.10.2018 р. №379 24 листопада 2018 року на базі ЗОШ №2 проведено міський етап конкурсу , у якому взяли участь 45 учнів 5-11 класів шкіл міста. Учасники конкурсу продемонстрували достатній та високий рівень знань життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка . Творчі роботи дітей відзначалися яскравими й оригінальними за думкою висловлюваннями, переконливістю доказів, аргументованістю, багатством словника.

 

 

Конкурс сприяв вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, вшануванню поета світового рівня – Т.Г.Шевченка.

За підсумками конкурсу переможцями стали такі учні:

 

1.

Назаренко Єгор

5 клас

ЗОШ №2

1 місце

2.

Савченко Юлія

6

ЗОШ №4

1

3.

Щербова Аріана

7

Спецшкола №6

1

4.

Бурдим Андрій

8

ЗОШ №4

1

5.

Сапелкіна Олександра

9

Спецшкола №6

1

6.

Ванюшкіна Ангеліна

10

ЗОШ №4

1

7.

Перловська Дар’я

11

ЗОШ №1

1

8.

Пархоменко Лілія

5 клас

ЗОШ №4

2 місце

9.

Брежнєва Надія

6

ЗОШ №7

2

10.

Левченко Катерина

7

ЗОШ №1

2

11.

Величко Меланія

8

ЗОШ №2

2

12.

Морозова Юлія

9

ЗОШ №4

2

13.

Косенко Інна

10

ЗОШ №2

2

14.

Ляшенко Ілона

11

Спецшкола №6

2

15.

Рева Назар

5 клас

ЗОШ №7

3 місце

16.

Граудул Вероніка

6

ЗОШ №3

3

17.

Ставицька Аліса

7

НВК №9

3

18.

Парфенюк Анна

8

Спецшкола №6

3

19.

Журман Анна

9

ЗОШ №2

3

20.

Тарасенко Юлія

10

Спецшкола №6

3

21.

Нечипоренко Світлана

11

ЗОШ №2

3

 

Управління освіти оголошує подяку вчителям української мови та літератури, учні яких вибороли призові місця:

- Бугаєць І.С., Мастаєвій О.В. (ЗОШ №1);

- Корніяченко Л.І.,Сало В.В. (ЗОШ №2);

- Кобилянській Т.В. (ЗОШ №3);

- Любич-Роман О.М., Журавель О.М., Гулак А.О.(ЗОШ №4);

- Білан О.Г., Кіріяк Л.М., Носенко Л.В., Овдієнко О.М. (спеціалізована школа №6);

- Шуть Л.В., Кононович Л.І. (ЗОШ №7)

- Панченко С.В. (НВК №9).

Начальник управління освіти М.В.Костенко