Cемінар-практикум із правовиховної роботи.

Новини - Новини

 

20 листопада 2018 року був проведений семінар-практикум із правовиховної роботи “Упровадження принципів гуманної педагогіки для сталого розвитку” за участю заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів шкіл міста на базі Лубенської загальноосвітньої школи №10 (директор Теремецька О.І.).

 

 

На початку роботи семінару Теремецька Олена Ігорівна розповіла про інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку в навчально-виховний процес школи. Директор наголосила, що впровадження інтеграції актуальне, бо дає змогу “спресувати” споріднений матеріал із кількох предметів навколо однієї теми та вивільнити час для виховного процесу, який є невід’ємним від навчання. Формування мислення школярів, орієнтованого на стале майбутнє та відповідні смисложиттєві цінності і пріоритети, — ключова мета освіти сталого розвитку.

Гості відвідали уроки вчителів початкової ланки : 2-А клас, Корнієнко Т.Д.. на уроці природознавства прищеплювала своїм вихованцям любов та гуманне ставлення до природи; 3-А клас, Джура Л.І. навчала школярів добром платити за добро, бути чуйними.

“Милосердя ніколи не вийде з моди” - тема виховної години, проведеної для учнів 5-А та 9-А класів учителем Мокренко Є.М. Теплом своєї душі зігрівати світ, бути милосердними закликала досвідчений педагог.

Бінарне заняття з елементами тренінгу вчителів Іщенко О.В. та Редькіної Н.О. “Стоп булінг!” не залишило нікого байдужим. Під час практичних робіт педагоги досить вдало працювали над розвитком в учнів 10 класу навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, спонукали підлітків до пошуку шляхів захисту у небезпечних для них ситуаціях, недопущення булінгу в будь-яких його проявах. Рада школи (педагоги та учні) презентували проект “Школа-територія права” та виготовлі лекбуки з даної тематики.
Майстер-клас “Від щирого серця даруємо доброту”, проведений соціальним педагогом Донець Н.В., підібрані матеріали та виготовлені власноруч буклети “70 способів сказати : “Дуже добре” ще раз підтверди, що профілактика, попередження правопорушень та злочинності базується на принципах гуманної педагогіки і її результативність залежить не лише від батьків, учнів, а й від кожного з нас — педагога.

Сорокотяга К.М., інспектор ювенальної превенції Лубенського ВП, у рамках проведення профілактичних заходів щодо забезпечення безпеки дітей під умовною назвою “Безпечна школа” у своєму виступі намітила шлияхи спільного забезпечення виконання заходів та шляхи взаємодії педагогічних колективів шкіл міста з Лубенським ВП.

Методист ММК Івасечко Н.І.