Методичне об’єднання вихователів груп дітей раннього віку ДНЗ міста.

Новини - Новини

22 листопада 2018 року відбулося методичне об’єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів міста з теми “Безпека життєдіяльності дитини : формування свідомого ставлення до збереження особистого життя та здоров’я” на базі Лубенського ДНЗ №11 “Ластівка” (завідувач Піцура С.Г.).


 

Маленька дитина, особливо дитина раннього віку, за своїми фізіологічними особливостями не може самостійно визначити ступінь небезпеки, яка чатує на неї у незвіданому навколишньому світі.

Тому місія захисту дітей природою покладена на дорослих. Але неможливо весь час водити кожну дитину за руку, утримувати біля себе. Тож саме вихователі ДНЗ  раннього віку  вчать малюків уникати ушкоджень.

Вихователь Гончаренко Л.Ф. під час заняття- мандрівки “Ми любимо мандрувати, про безпеку знати”   навчала своїх вихованців правильно користуватися предметами побуту, обережно поводитись із тваринами та формувала перші уявлення в дітлахів про безпечну поведінку вдома, в лісі, на вулиці.  Педагог, використовуючи ігрові ситуації, казкових героїв, розвивала в дітей стереотипи безпечної поведінки. Для підсилення виховного ефекту досить вдало був підібраний  керівником музичним Кедріною О.І. музичний супровід.

Про  напрямки освітньої роботи  ДНЗ  №11 “Ластівка” з питань безпеки життєдіяльності дітей раннього віку розповіла вихователь Рябуха В.Г.  Своїми напрацюваннями з даної теми під час “тематичного діалогу” ділилися вихователі дошкільних закладів міста.

Методист ММК    Івасечко Н.І.