Методичне обєднання вихователів дітей середніх вікових груп ДНЗ міста

Новини - Новини

21 листопада 2018 року на базі дошкільного навчального закладу№12 “Червона Шапочка”(завідувач Бородай Л.П., вихователь-методист ШапшаловаВ.Є.) відбулося методичне обєднання вихователів середніх вікових груп міста (керівник ММО Гутовська О.Ю.) з теми ”Українські народні традиції — невичерпне джерело виховання дошкільників”.

Наш народ має багату культуру, яка складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.


Неперевершене тематичне дійство “На ярмарок мандруємо-традиції шануємо” продемонстрували разом із своїми вихованцями вихователі середньої вікової групи Касян О.О. та Фарманова Н.І. Досить вдало педагоги та керівники музичні Ковтун Т.В., Смородіна В.М., Шапшалова В.Є. залучали дітей до виконання таночків, народних пісень, розгадування загадок та до роботи над змістом прислівїв. Поглибити знання малюків про український народний одяг, про особливості жіночого та чоловічого костюмів досить вдало допомогла гра “Одягни хлопчика та дівчинку”.

Вихователі Горбенко І.Л., Куц Л.І., Ревяко І.А., Супрун О.М. ознайомили дітей з особливою красою української вишивки, народними оберегами та музичними інструментами,спонукаючи їх до гри на сопілці,свищику, бубні, поповнили знання малюків про вироби гончарів, народно-декоративне мистецтво та українські національні страви, провівши майстер-клас із приготування вареників.

Із колегами — вихователями Онікієнко С.Є. провела практикум “Українські народні ігри для середнього віку”.

Кожен працівник дошкілля розуміє, який багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок, тому наше завдання - зберегти його та, нічого не втративши, передавати дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу. Тому й виховують педагоги у маленьккх лубенців теплі родинні взаємини, повагу до свого народу, любов до рідного краю, до наших традицій. Хвала та шана Вам за Вашу невтомну працю !

Методист ММК Івасечко Н.І.