Вдале закриття сезону орієнтувальниками ДЮКСОТ «Валтекс»

Новини - Новини

16-18 листопада у Полтавському районі була проведена відкрита першість міста Полтави «Матчева зустріч – 2018» зі спортивного орієнтування.

На змагання прибуло 260 спортсменів з 10 областей України та м. Київ, в командному заліку змагалося 25 команд. За підсумками двох стартів – на подовженій та середніх дистанціях, команда ДЮКСОТ «Валтекс» виборола почесне третє місце, поступившись командам з Дніпра та Харкова.

В особистому заліку Науменко Ілона виборола срібло по групі Ж-14 на подовженій дистанції (ІІ місце в загальному заліку), Полупанов Владислав (Ч-12) – третє місце на середній дистанції (ІІІ місце в загальному заліку), Захарчук Сергій (Ч-18) на середній та довгій дистанціях був другим (чемпіон в загальному заліку), Кучеренко Микита став абсолютним чемпіоном в групі Ч-16 здобувши перемогу на обох дистанціях.

Гідно виступили юніори Корнієнко Юрій та Теліпко Маргарита та ввійшли в десятку кращих спортсменів серед дорослих.