Методичне обєднання керівників музичних

Новини - Новини

15 листопада 2018 року на базі Лубенського ДНЗ №17 “Золотий ключик (завідувач Карпець В.А.) за участю керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста (керівник МО Ковтун Т.В.) пройшло методичне обєднання з теми “Світ мистецтва для дітей”.


В основі сучасних підходів до організації педагогічного процесу в дошкільному закладі пріоритетним є розвиток дитини, зокрема, своєчасне виявлення її природних здібностей, обдарувань. Сьогодні особистісно орієнтована модель дошкільної освіти вимагає створення для малюків комфортних, оптимальних умов, за яких кожна особистість зможе проявити свої здібності, пробудити талант, реалізувати потенційні можливості, саморозвиватися. Дитина лише тоді не загубиться в дорослому житті, збереже гармонію у стосунках зі світом, коли віднайде ту сферу діяльності, до якої спонукають її природні здібності та вподобання.

Саме мистецтво розвиває в кожній дитині цю універсальну здатність- це добре розуміють педагоги ДНЗ №17. Навчаючи малюків долати труднощі,вони вчать відчувати задоволення від власних досягнень.

Творчий педагог- творчі діти. Робота керівника музичного творча за своєю суттю — в ній немає чітких алгоритмів, формул, шаблонів. Він варіює різні види робіт, фантазує, щоб зацікавити дітей, спонукати до активної діяльності. Дитина не зможе нічого навчитися, якщо їй не цікаво, складно. Створити умови , в яких діти зможуть, схочуть пізнавати світ мистецтва різнобічно й весело, під час звичайних занять можливо, вкотре довели присутнім креативні музичні керівники Крикунова І.П. та Моргуненко О.В. під час колективного перегляду музичного дійства “Запрошуємо на музичний калейдоскоп” зразкового дошкільного закладу №17 під керівництвом завідувача Карпець В.А. та вихователя — методиста Святко О.М.

Своїми напрацюваннями з використання інформаційно-комунікативних технологій у роботі музичного керівника поділилась Кедріна О.І.(ДНЗ №11).

Методист ММК Івасечко Н.І.