Олімпіада з англійської мови

Новини - Новини

 

18 листопада 2018 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учасниками міської олімпіади були 76 учнів 8-11 класів. Призери:


1.

Михайленко Катерина

8 клас

Спецшкола №6

1 місце

2.

Парфенюк Анна

8

Спецшкола №6

2

3.

Щербина Юлія

8

Спецшкола №6

2

4.

Беспечний Ярослав

8

ЗОШ №4

2

5.

Крупко Владислав

8

ЗОШ №4

3

6.

Кононович Софія

8

ЗОШ №7

3

7.

Величко Меланія

8

ЗОШ №2

3

8.

Клімочкіна Юліана

8

ЗОШ №8

3

9.

Данько Дар’я

8

Спецшкола №6

3

10.

Сидорчук Катерина

9 клас

Спецшкола №6

1 місце

11.

Тітов Даниїл

9

Спецшкола №6

2

12.

Шевнін Станіслав

9

Спецшкола №6

2

13.

Яковенко Єлизавета

9

Спецшкола №6

2

14.

Безрук Олександра

9

ЗОШ №2

3

15.

Моторна Ірина

9

Спецшкола №6

3

16.

Дроздова Аліна

9

ЗОШ №4

3

17.

Панченко Валерія

9

ЗОШ №1

3

18.

Корнієнко Роман

9

Спецшкола №6

3

19.

Похвала Катерина

10 клас

Спецшкола №6

1 місце

20.

Андреєва Анна

10

Спецшкола №6

2

21.

Пінчук Софія

10

ЗОШ №1

2

22.

Павлюченко Руслан

10

ЗОШ №2

2

23.

Нікул Еліна

10

Спецшкола №6

2

24.

Тарасенко Юлія

10

Спецшкола №6

3

25.

Крилова Єлизавета

10

ЗОШ №1

3

26.

Алексєєнко Софія

10

Спецшкола №6

3

27.

Лук’яненко Ольга

10

Спецшкола №6

3

28.

Бойчук Михайло

10

ЗОШ №7

3

29.

Самойленко Аліна

10

ЗОШ №3

3

30.

Дружинець Едуард

11 клас

Спецшкола №6

1 місце

31.

Токаренко Олексій

11

Спецшкола №6

2

32.

Бишевич Артем

11

Спецшкола №6

2

33.

Овчарик Анастасія

11

ЗОШ №1

2

34.

Білоконь Тетяна

11

ЗОШ №8

2

35.

Бишевич Євген

11

Спецшкола №6

3

36.

Гайворонський Гліб

11

Спецшкола №6

3

37.

Хомкіна Юлія

11

ЗОШ №1

3

38.

Павлик Анастасія

11

ЗОШ №1

3

39.

Сухопара Ірина

11

ЗОШ №3

3

Лубенський міський методичний кабінет щиро вітає учнів з перемогою та вчителів, які їх підготували: Рудик Т.М., Солдатенкову Н.В., Яшну М.В.(ЗОШ №1), Перепічай Н.А., Дендеберю В.І.(ЗОШ №2), Рудяк Н.І. (ЗОШ №3), Кравчук С.І., Шапошник О.В. (ЗОШ №4), Мішкову Н.А., Похвалу І.О., Юхимчук С.М., Корінь Л.П., Дем’янченко А.В., Сокирко Н.М., Бишевич Ю.С., Нікул Ю.В., Пирогову Л.О.(спеціалізована школа№6), Крохмальову С.В.(ЗОШ №7), Шурміну І.А.(ЗОШ №8).

Завідуюча міським методичним кабінетом Січкар Н.А.