ІІ (міський) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Новини - Новини

 

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, згідно з Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 05.11.2018р. №406 «Про проведення XІХ Міжнародного конкурсуз української мови імені Петра Яцика в Полтавській області у 2018 -2019 навчальному році », відповідного наказу управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради від 19.10.2018 р. №378 10 листопада 2018 року на базі школи №2 проведено міський етап конкурсу з української мови, у якому взяли участь 68 учнів 3-11 класів шкіл міста. Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань , практичних умінь і навичок з української мови. Творчі роботи дітей відзначалися яскравими й оригінальними за думкою висловлюваннями, переконливістю доказів, аргументованістю, багатством словника.


За підсумками конкурсу переможцями стали такі учні:

1.

Ляхова Марія

3 клас

Спецшкола №6

1 місце

2.

Мотузний Владислав

4

ЗОШ №4

1

3.

Семенова Ярослава

5

ЗОШ №2

1

4.

Савченко Юлія

6

ЗОШ №4

1

5.

Щербова Аріана

7

Спецшкола №6

1

6.

Кононович Софія

8

ЗОШ №7

1

7.

Чеверда Валентина

9

Спецшкола №6

1

8.

Колесник Анна

10

ЗОШ №2

1

9.

Лазоренко Яна

11

ЗОШ №2

1

10.

Вітер Дар’я

3 клас

ЗОШ №1

2 місце

11.

Шевченко Анна

4

ЗОШ №8

2

12.

Богинич Софія

5

ЗОШ №8

2

13.

Рева Назар

5

ЗОШ №7

2

14.

Роман Дана

6

ЗОШ №2

2

15.

Левченко Катерина

7

ЗОШ №1

2

16.

Кухта Валерія

8

ЗОШ №4

2

17.

Науменко Ілона

9

ЗОШ №4

2

18.

Тарасенко Юлія

10

Спецшкола №6

2

19.

Перловська Дар’я

11

ЗОШ №1

2

20.

Крят Таїсія

3 клас

ЗОШ №3

3 місце

21.

Сахно Ангеліна

4

ЗОШ №1

3

22.

Рябченко Марія

5

ЗОШ №3

3

23.

Демура Єлизавета

6

ЗОШ №7

3

24.

Чигріна Ольга

6

Спецшкола №6

3

25.

Ващенко Карина

7

ЗОШ №4

3

26.

Тараненко Альона

8

ЗОШ №3

3

27.

Овсієнко Євгенія

9

ЗОШ №2

3

28.

Надточій Вікторія

10

ЗОШ №1

3

29.

Могильна Руслана

11

ЗОШ №4

3

30.

Смагіна Марія

11

Спецшкола №6

3

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує подяку вчителям початкових класів, української мови та літератури, учні яких вибороли призові місця:

- Петраш С.М., Конєвій О.М., Бугаєць І.С., Мастаєвій О.В., Марчак І.В.(ЗОШ №1);

- плегуці Л.М., Корніяченко Л.І. (ЗОШ №2);

- Бабенко В.Л., Сергієнко О.В., Німець Н.І. (ЗОШ №3);

- Кеді Н.І., Любич-Роман О.М., Маринич С.К., Гулак А.О. (ЗОШ №4);

- Лоташ О.А., Білан О.Г., Носенко Л.В., Кіріяк Л.М., Овдієнко О.М. (спеціалізована школа №6);

- Шуть Л.В., Кононович Л.І. (ЗОШ №7);

- Долговій Н.А., Куксань О.М. (ЗОШ №8).

Начальник управління освіти М.В.Костенко