Майстер-клас на базі школи №3

Новини - Новини

 

Сучасний етап розвитку освіти в Укрвїні характеризується відходом від стандартизації педагогічного процесу, переосмисленням цінностей, пошуками нового в теорії та практиці навчання.

Якщо педагог бажає залишитися у професії, то має усвідомлювати, що зміна часу потребує від нього якісно нової компетентності. Його завдання — постійно оновлювати свої вже сформовані професійні знання, уміння й навички. Не стояти осторонь від застосування ефективних інноваційних технологій в освітній процес, в діяльність закладів освіти міста.

 

 

Так, 31 жовтня 2018 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 (директор Кобилянська Т.В.) був проведений майстер-клас з теми “Інноваційні підходи до моніторингу позаурочної діяльності педагогічного колективу” за участю заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів шкіл міста.

Своїм досвідом із колегами ділилася директор ЗЗСО №3 Кобилянська Т.В., демонструючи багаторічні напрацювання із кваліметричного моніторингу діяльності учителів школи, основний месич якого — свобода творчості учителя, адже саме така діяльність педагога підвищує його професійний рівень та ефективність роботи навчального закладу.

Учасники майстер-класу взяли активну участь у практичному занятті з обрахування даних моніторингу діяльності вчителів школи та поділилися досвідом роботи з обговорюваної проблеми.

Методист ММК Івасечко Н.І.