"Методичні посиденьки" для учителів перших класів шкіл міста

Новини - Новини

 

29 жовтня відбулися «Методичні посиденьки», на яких вчителі перших класів поділилися радощами і труднощами впровадження НУШ в життя.

Вчитель спеціалізованої школи №6 Дяченко Олена Григорівна була учасником Х Міжнародної освітньої виставки і розповіла про свої враження від зустрічі з авторами підручників для нової української школи. А її колеги Парнюк Лариса Анатоліївна і Шеремет Тетяна Віталіївна проаналізували плюси й мінуси «ранкових зустрічей» з учнями.

 

 

Марусіченко Оксана Миколаївна, вчитель загальноосвітньої школи №1, презентувала роботу в навчальних осередках. Гуріна Галина Сергіївна, вчитель загальноосвітньої школи №8, акцентувала увагу на труднощах адаптації шестирічок до школи. Вчитель НВК №9 Назаренко Тетяна Олександрівна розповіла про використання інтерактивної технології "6 цеглинок" на уроках з різних предметів у першому класі, а Крутій Галина Іванівна, вчитель загальноосвітньої школи №10, поділилася досвідом проведення уроків математики в русі.

Учителі загальноосвітньої школи №4 запропонували вправи для розвитку творчих і пізнавальних здібностей учнів, а вчителі загальноосвітньої школи №2 представили новітні техніки для формування креативної виразності.

Зацікавила практичним досвідом розвитку в учнів критичного мислення вчитель загальноосвітньої школи №3 Яриновська Наталія Євгеніївна, а про особливості ведення "Щоденника вражень" розповіла вчитель загальноосвітньої школи № 7 Калайда Олена Василівна.

Рефлексія підтвердила результативність і практичну цінність зустрічі, а дружня невимушена атмосфера спілкування сприяла щирому обміну думками.

Методист ММК Кравцова Л.О.