Участь вихованців клубу спортивного орієнтування та туризму у ХХ Міжнародних змаганнях

Новини - Новини

З 18 по 21 жовтня 2018 року у місті Києві та Київській області проводилися ХХ Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті героя-афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка.

У змаганнях взяли участь понад 400 орієнтувальників із 17 областей України та міста Києва, Молдови та Білорусі.Наше місто представили двадцять вихованців дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування та туризму «Валтекс».

Переможці визначалися за підсумками трьох стартів. У групі Ч-18 чемпіоном став Корнієнко Юрій, бронзовим призером – Захарчук Сергій, у групі Ч-16 чемпіоном визнано Кучеренка Микиту. Шило Ярослав здобув срібло у групі Ч-13. Замахіна Тетяна, Теліпко Маргарита, Шип Оксана, Бондар Марія увійшли до шести кращих спортсменок у своїх вікових групах.

Команда готується до виступів у Всеукраїнських змаганнях «Голосіївська осінь», які пройдуть 27, 28 жовтня у місті Києві.

Вітаємо наших орієнтувальників з перемогою і бажаємо подальших спортивних здобутків!