Привіт, Солдате! Ти мене не знаєш, Я просто дівчина, живу собі, як всі, В моєму місті тихо, не стріляють. Але війна торкнулася душі!

Новини - Новини

 

Надворі осінь, тепла, сонячна, ласкава. Пожовкле листя шелестить під ногами, у розмаїтті барв ховаються сонячні промінці. Увечері, сидячи за філіжанкою духмяної кави, можна помріяти, загорнувшись у теплу ковдру. А десь на сході, у сирих окопах, з холодним автоматом, але гарячим серцем, сидять солдати і теж мріють. Мріють про затишну оселю, про зустріч з мамою й татом, дружиною й дітьми, про спокійний сон, про борщ з пампушками, мріють про тишу…

 

 

А чи часто ми згадуємо тих, хто береже наш мир та спокій?

Щоранку, піднімаючись сходами до навчального закладу, ми зустрічаємось поглядом з очима воїна – випускника нашої школи, який загинув, захищаючи рідну землю.

Ми вдячні вам, солдати, за чисте небо над головою, дзвінкий сміх дітей, за Україну – єдину й неподільну. Хай щастить. Хай ворожа куля не зачепить ні вас, ні ваших побратимів. Хай частіше посміхається сонце на передовій, а мами, дружини й діти ніколи не відчують біль утрати.

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва учнівський та педагогічний колективи у співпраці з волонтером Нагорною Іриною Борисівною відправили на передову привітання та подарунки. Батьки, учні та вчителі зібрали для бійців теплий одяг та ковдри, ліки, засоби гігієни, лопати, відра, мішки, чай, каву, смаколики. Дякуємо всім небайдужим, хто мав змогу долучитися до волонтерської акції. Частинка вашого тепла на передовій буде оберігати воїнів-захисників.

Я сподіваюсь ці рядки почуєш,

А може, прочитаєш у листі,

Я дякую тобі за те, що захищаєш

Мою країну... Дякую тобі!..

Олійник Каміла

учениця 8-С класу