ШКОЛА УСПІХУ В ЛУБНАХ

Новини - Новини

З 02 жовтня по 03 жовтня 2018 року в м. Лубнах відбувся дводенний марафон «Школа Успіху», організований Іваном Сакалюком, що є учнем  Лубенської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 6 та випускником «Школи Успіху» від Klitschko Foundation – освітнього проекту для підлітків 14 – 15 років із усієї України.


Мета «Школи Успіху - Лубни»- навчити 30 креативних підлітків з різних шкіл не боятися втілювати власні проекти та реалізовувати мрії. Для школярів - це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до успіху.

Захід допоміг підліткам ознайомитися із прикладами роботи бізнесу. Під керівництвом менторів вони вчилися працювати в команді, розробляти та презентувати власні ідеї й проекти.

Найкращі підприємці та відомі люди нашого міста ділилися історіями свого успіху та мотивували дітей до саморозвитку. У локальному проекті «Школа Успіху - Лубни» були задіяні найвідоміші та найактивніші спікери:

- мер міста - Грицаєнко О.П.,

- депутат Полтавської обласної ради, підприємець - Ляшко Р.В.,

- музикант, меценат – Дорош В.М.,

- практичний психолог СШ № 6 - Кондратюк Ю.В.,

які провели змістовні цікаві тренінги та екскурсії на підприємства ( ТОВ «Лубенський молочний завод», ТМ «Наша пекарня» та ТОВ «Наш млин»).

Саме зміна ментальності та світогляду молоді є одним з найголовніших завдань сьогодення. Ці діти незабаром будуватимуть майбутнє нашої країни, тому важливо ділитися з ними власним досвідом, помилками та досягненнями, рецептами успіху, секретами, розповідати про зміни, про спільну відповідальність і віру у власні сили. Подібні проекти дають можливість формувати нову культуру та світогляд підлітків,прагнути до самореалізації, впевнено крокувати до своїх мрій та успішного становлення в дорослому житті.

Таранець А.В.,

соціальний педагог

Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6