Вдалий старт

Новини - Новини

 

13-15 вересня 2018 року на території курорта Затока Одеської області відбувся ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця», в якому взяли участь 33 найкращі команди КВН із усіх куточків України. Майстерність учасників оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого входили президент Асоціації КВН України, професор Михайло Аронович Агранат, головний редактор асоціації Ігор Анатолійович Урбанський, представники команди КВН «Девчонки из Житомира». Зірковим гостем третього дня фестивалю стала відома акторка «Дизель Шоу» Марина Францівна Поплавська.


Нашій команді КВН «ТУЗИ» випала велика честь представляти рідну школу й місто Лубни на цьому фестивалі. Ми ще зовсім молода команда, і це був наш перший фестиваль такого високого рівня.

Ці чотири дні були напруженими та виснажливими, але з кожним виходом на сцену ми здобували безцінний досвід й отримували насолоду. Особливо приємним було спілкування з учасниками інших команд та їхня підтримка під час виступів. Тепер у нас є багато нових друзів та однодумців.

 

 

 

 

 

 

 

Ми щасливі з того, що увійшли у десятку найкращих команд України (7 місце) та стали лауреатами фестивалю.

Марченко Ольга Василівна,

учитель хімії та керівник команди КВН

Лубенської спеціалізованої

школи І-ІІІ ст. № 6