Microsoft A.I.Bootcamp

Новини - Новини

Коли люди чують словосполучення «штучний інтелект», більшість уявляє фантастичних роботів із кінофільмів. Та все простіше і реальніше, ніж здається на перший погляд. Штучний інтелект оточує нас кожного дня. Це різна техніка, гаджети, програми та девайси, які роблять наше життя простішим, виконуючи за людей різноманітну роботу.


Познайомитися з можливостями штучного інтелекту та відповідно попрацювати з ним я мала змогу в навчальному таборі A.I.Bootcamp (Artificial Intelligence Bootcamp), організатором якого була компанія Microsoft. Даний захід проходив з 26 по 31 серпня в Афінах. Цей табір був створений тільки для дівчат, щоб зламати стереотип про те, що жінки відіграють меншу роль у науці, ніж чоловіки. Microsoft відібрав серед 600+ заявок 160 найкращих претендентів, які мали найкреативніші ідеї та нестандартний підхід до науки.

Навчання проходило в дуже цікавій формі. На ранкових сесіях виступали спікери (представники Microsoft із багатьох країн) та показували презентації про різні винаходи, прориви технологій, роботів та особисто про себе. Далі проводилися воркшопи. Ми багато працювали з ноутбуками, які нам видали на час перебування в таборі, вивчали корисні програми та їхні можливості, писали коди для чіпа і роботів, виконували різні завдання.

Звичайно, учасниці не тільки сиділи перед комп’ютерами і лише цікавилися девайсами. Як не дивно, наш вільний час був яскравим і насиченим. Microsoft показав нам всю красу Афін та організував цікавий квест містом! Усіх розділили на 20 команд (приблизно по 10 членів, учителі теж були задіяні), роздали карти міста, журнал із завданнями та фото. Ми мали пересуватися від одного до іншого місця призначення, шукати й записувати відповіді на питання. Я побачила в Афінах безліч вражаючих старовинних будівель!

Хочу подякувати Microsoft за надану можливість бути на такому крутому й корисному заході, поспілкуватися з надзвичайно розумними й талановитими особистостями, відкрити свій потенціал та обмінятися досвідом з людьми з усього світу!

Олійник Марія , учениця 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6