Серпнева конференція освітян міста

Новини - Новини

 

28 серпня 2018 року в кінотеатрі «Київська Русь» проведено традиційну конференцію педагогічних працівників міста. У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, учителі, вихователі, керівники гуртків, тренери.


Із привітальним словом до учасників конференції звернувся міський голова Грицаєнко О.П.. Олександр Петрович акцентував увагу присутніх на забезпеченні належних умов для організації освітнього процесу в закладах освіти, розвитку здібностей і обдарувань школярів, зростання рівня педагогічної майстерності працівників.

 

 

Слова щирої вдячності за роботу педагогів міста прозвучали від народного депутата України Іщейкіна К.Є. Костянтин Євгенович вручив

подяки за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освітянської галузі міста вчителю початкових класів школи №3 Яриновській Н.Є., завідуючій ЗДО №8 Демченко Т.М., вчителю української мови та літератури спеціалізованої школи №6 Білан О.Г.

Із доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2017 - 2018 навчальному році та основні завдання на 2018 – 2019 навчальний рік» виступив начальник управління освіти Костенко М.В.. Мирослав Володимирович наголосив на тому, що робота освітян міста була спрямована на створення умов рівного доступу до якісних освітніх послуг у закладах освіти, зміцнення навчально-матеріальної бази, забезпечення належного наукового та інформаційно-методичного супроводу оновлення змісту початкової освіти, проаналізував мережу закладів освіти міста, фінансування освітньої галузі та перспективи її розвитку.

Велику увагу доповідач приділив підсумкам зовнішнього незалежного оцінювання та вступу наших випускників до вищих навчальних закладів. 184 випускника із 229 стали студентами ВНЗ ІІІ-ІVрівня акредитації, 18 - студентами ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Аналізуючи підсумки минулого навчально року, Костенко М.В. зазначив, що за активної підтримки міської влади, у співпраці з батьківською громадськістю вдалося не лише забезпечити стабільну роботу галузі, а й зробити реальні кроки щодо модернізації багатьох освітніх ланок.

Особливостям організації науково-методичної роботи та освітнього процесу, удосконалення діяльності з розвитку інтелектуального потенціалу учнівської молоді, формування життєвих компетентностей дітей та професійного зростання педагогів у новому навчальному році присвятила свій виступ завідуюча міським методичним кабінетом Січкар Н.А..

Учитель української мови та літератури спеціалізованої школи №6 Білан О.Г., учасниця ІVНаціональної (не) конференції Ed (Camp), розповіла про мету проведення таких заходів в Україні : дати активним, ініціативним педагогам, які постійно прагнуть до розвитку, вчитися, спілкуватися, обмінюватися досвідом і відчувати підтримку один одного.

Завідуюча ЗДО №3 Шимченко Т.А. у своєму виступі поділилася досвідом роботи та досягненнями педагогічного колективу закладу з організації експериментальної роботи за 5 років.

Про досвід, знахідки та проблеми з організації інклюзивного навчання розповіла учасникам конфереції заступник директора з навчально-виховної роботи спеціальної школи-інтернату Галич Т.А..

На конференції виступив директор департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок» Лелюх В.М.. Він вручив закладам освіти подарунки : друковану продукцію та навчально-методичну літературу.

Голова міського комітету профспілки працівників освіти Масько Л.Т. привітала педагогічних працівників із початком нового навчального року та проаналізувала роботу й головні завдання профспілок на перспективу.

Перед початком конференції були проведені майстер-класи творчими педагогами міста: вчителем фізики школи №3 Сесь І.Ю., вчителем початкових класів спеціалізованої школи №6 Павловою О.В., керівником гуртка СЮТН Гончаровою А.С., вихователями ЗДО №12 Супрун О.М. та Онікієнко С.Є., вихователями та та інструктором з фізичної культури ЗДО №17 Скрипник А.І., Левенко І.П., Сліпченко В.О., працівником ЗДО №10 Ткаченко О.А..