Кубок пам'яті - 2018

Новини - Новини

Лубенським міським дитячо-юнацьким клубом спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» з 27 червня по 1 липня 2018 року в с. Луговому Великобагачанського району Полтавської області було проведено відкритий особистий чемпіонат Полтавської області Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «Кубок памяті-2018» та Кубок Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді серед вихованців позашкільних закладів зі спортивного орієнтування.

Зібралися спортсмени із Волинської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської, Дніпропетровської областей, із Києва та навіть із Азейбарджану. Полтавщину представляли команди школярів м. Полтави, Хоролу, Решетилівки, с. Калайдинці, с. Красногорівки, м. Лубен. Усього - 446 спортсменів.

За підсумками виступів на чотирьох дистанціях вихованці Лубенського ДЮКСОТ «Валтекс» отримали  такі результати:

- у особистому чемпіонаті зі спортивного орієнтування у віковій групі Ж-16 Андрусенко Дар’я виборола почесне 4 місце, Замахіна Тетяна – 7 місце( з 30 орієнтувальників);

- у віковій групі Ж-18 – Теліпко Маргарита посіла призове 2 місце ( з 18 осіб);

-у віковій групі Ч-16 Кучеренко Микита виборов почесне 1 місце ( з 40 спортсменів);

- у віковій групі Ч-18 – Корнієнко Юрій – приніс команді теж призове 2 місце, а Захарчук Сергій – 6 місце ( з 25 чоловік).

У командних змаганнях на кубок УДЦТКУМ зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів Лубенська команда ДЮКСОТ «Валтекс» виборола почесне 6 місце, поступившись лише Сумському обласному центру позашкільної освіти, Волинському центру туризму, Харківському центру позашкільної освіти, Київській спортивній школі №3, обласному центру туризму та краєзнавства міста Краматорська.

Вітаємо вихованців ДЮКСОТ «Валтекс» з успішним виступом на змаганнях. Зараз команда готується до виступу у командному Чемпіонаті України серед школярів зі спортивного орієнтування на теренах Харківщини. Бажаємо нових досягнень та підкорення нових вершин!