Різнобарвний відпочинок у пришкільних таборах нашого міста

Новини - Новини

 

 

6 червня у пришкільному таборі Лубенської ЗОШ №2 пройшов День бантика. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою та посмішок. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибуту одягу та зачіски. З давніх- давен люди для того, щоб зєднати різні деталі одягу, використовували шнурки та стрічки. І таким чином виник бантик, який можна легко завязувати і швидко розв’язувати. Не лише дівчатка, а й хлопчики залюбки прикрашалися бантиками.

 

 

Не відставали від дітей і вихователі та вожаті: бантики стали елементами їхньої зачіски. Програма свята була насичена конкурсами, піснями , флешмобом і навіть показом моди. Дівчата хизувалися різноманітними зачісками, а хлопці демонстрували на моделях своє вміння завязувати бантики. Також на святі визначили переможців у номінаціях: «Найменший бантик» , «Найбільший бантик» , «Найкреативніший бантик» , «Найбантніший загін». Відповідаючи на запитання вікторини, наші бантики виявилися хорошими знавцями мультфільмів. Наприкінці свята кожен загін створив чудовий букет із бантиків. Тож не соромтеся прикрашати свій одяг та зачіску бантиками. Будьте креативними та модними!

 

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» спеціалізованої школи №6 вивчали  народні звичаї та обряди. У галереї поробок із паперу з`явився українськиий віночок, який діти «плели» усім табором. Кожен загін мав завдання створити свою частинку віночка, а представники усіх загонів розповідалили, що вони знають про квіти у вінку. Із виготовлених частин зробили цілий  український віночок, прикріпивши до нього стилізовані стрічки. Готовий виріб презентували у кожному загоні.

Яскраві враження діти отримали від гри - мандрівки на свіжому повітрі «Моя Полтавщина», під час якої мали змогу розказати друзям по табору в яких містах і селах рідного краю вже побували та довідалися куди можна завітати під час літніх канікул і що там можна побачити.

 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, вихованці профільного табору Лубенської станції юних техніків і натуралістів побували на екскурсії у міській раді. Саме там у фойє нині експонуються творчі роботи учнів, які відвідують гурток декоративно-ужиткового мистецтва. Ініціатором виставки стала безпосередній керівник та ідейний натхненник гуртка, художниця, член НСХУ Аліна Гончарова-Цівінська.

Хтось із дітей вперше, а хтось, можливо, й ні переступив поріг головної державної установи міста. На обличчях дітвори - непідробна цікавість і захоплення, адже їх праця заслужено радує око містян та гостей. Дійсно, роботи, виконані у техніці гарячого та холодного батику, несуть у собі яскравий позитив, казкову енергетику дитинства, відкривають перед глядачами широкий світ дитячої уяви.

Втім, виставка, це не єдиний привід відвідати міську раду. Вихованці Лубенської СЮТН разом із керівниками гуртків Сергієм Пержинським та Наталією Агаповою здійснили візит до відділу архітектури та містобудування Лубенської міської ради. Творчу молодь особисто у себе приймав головний архітектор міста Андрій Шмонденко. Він не лише зробив невеличкий екскурс по всіх поверхах міської ради, де діти окремо зупинялися перед кабінетами, розглядали коридори, актову залу, дізнавалися назви не менш важливих відділів та управлінь, а й зацікавив юних творчих особистостей різними макетами, моделями, розповідями з життя архітектурного виру міста. У свою чергу діти побачили зменшені макети площ, житлових масивів, вгадували місця на мапі міста. У разі правильних відповідей на активних учасників чекав заохочувальний приз. Також маленьким гостям були раді і в КП «Містобудування». Там вони мали змогу ознайомитися з технологіями комп’ютерного моделювання. Наостанок, вихованці табору доторкнулися (наче до чогось священного) до «ключа від міста» та отримали на згадку про таку нетипову екскурсію ручки з лубенським логотипом. А оскільки для дітей попереду передбачалась не менш насичена програма в Центральному парку культури та відпочинку, архітектор принагідно почастував дітей соком та печивом.

Так, за сприяння керівників гурткової роботи та галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею (допомога у оформленні виставки), дитячу творчість буде бачити кожен, хто заходитиме до приміщення Лубенської міської ради.

12 червня в  таборі «Сонечко» Лубенської ЗОШ №2 відбувся “День пригод”.

Пригоди полюбляють і діти, і дорослі. Отримавши завдання, вожаті кожного загону за кілька хвилин організували та підготували оригінальні візитки загонів.

Цікавими були перші спроби лазерного шоу.

Упродовж дня по всій території табору можна було побачити, як літній вітерець підхоплює чарівні мильні кульки та розносить їх на різні боки.

Родзинкою цього дня стала дуже популярна гра-квест “Солодкий скарб”. Вона поглибила знання дітей про природу рідного краю, її красу та самобутність. Закликала учнів до занять спортом, зміцнювала партнерські зв’язки між вихователем та вихованцем. Виконуючи завдання квесту діти зрозуміли, що для того щоб знайти “солодкий скарб”, потрібно працювати дружно та злагоджено, бути уважним і спостережливим, уміти розгадувати загадки та радіти власним успіхам.