Початок роботи пришкільних таборів

Новини - Новини

 

Літо – час відпочинку, розваг, зняття у дітей напруги, що накопичилася за навчальний рік, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Щороку управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради організовує змістовний відпочинок школярів. 29 травня 2018 року у нашому місті розпочали свою роботу 12 пришкільних таборів із денним перебуванням, у яких активним відпочинком охоплено 815 дітей. Усі табори діють відповідно до Положення про літні пришкільні табори з денним перебуванням дітей.

 

 

Виховна робота в таборах здійснюється відповідно до планів роботи і має за мету реалізацію права кожної дитини на повноцінний відпочинок, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб. Працівники таборів створюють необхідні умови для гармонійного відпочинку дітей, виховання патріотичних почуттів, любові до природи, прищеплюють повагу до оточуючих та людей старшого віку.

Організація відпочинку дітей передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби, вміння, знання. До роботи у пришкільних таборах залучені кваліфіковані працівники закладів освіти, які забезпечуватимуть необхідні умови для повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею.

Програма таборів передбачає диференційований підхід при роботі з школярами Особливістю роботи є те, що діти не тільки відпочиватимуть, а й підвищуватимуть рівень своїх знань з іноземної мови. Плани роботи пришкільних таборів передбачають систематичні заняття вихованців з англійської мови. Заняття проводяться переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо.

 

Методист ММК                                            Кравцова Л.О.