Готуємо педагогів дошкілля до Нової української школи

Новини - Новини

 

16 травня 2018 року на базі ДНЗ №17 “Золотий Ключик” (завідувач Карпець В.А.) пройшов міський семінар-практикум “ Готуємось до навчання в Новій українській школі” за участю вихователів-методистів та вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів міста.

 

Сучасний педагог, вихователь-дошкільник має бути провідником дітей до знань, а також порадником, помічником. Сучасне суспільство, навколишній світ, ключові підходи до навчання та виховання особистості дитини змінюються семимильними кроками. До цих змін педагог зобов’язаний підлаштуватися, щоб за будь-яких обставин вміти знайти підхід до дитячого розуму та серця.

Саме тренінг для вихователів за програмно-методичним комплексом “Впевнений старт”, проведений вихователем-методистом Святко О.М. та вихователем Іваненко Н.І.(Д НЗ №17), розкрив нові перспективні можливості розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Майстер-клас “Реалізація інтегрованого підходу в освітній процес закладу дошкільної освіти” вихователя-методиста Мягких А.М.(ДНЗ №3) на практиці ознайомив вихователів з новими оптимальними формами та методами роботи з дошкільнятами.

Методичними порадами по впровадженню педагогічної системи Монтесорі, актуальними підходами з урахуванням методичної системи в контексті Базового компонента дошкільної освіти України по забезпеченню потреб дитини поділилась вихователь Бейда Л.В.(ДНЗ №8).

Заключним акордом семінару став тренінг “Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання в Новій українській школі” вихователя Гутовської О.Ю. (ДНЗ №10).

Кожен учасник семінару-практикуму поповнив свої теоретичні знання практичними навиками і ,головне, зрозумів, що на сучасному етапі головним результатом діяльності кожного педагога — дошкільника є формування життєвої активності дитини, підготовка її до навчання за програмою Нової української школи

Методист ММК Івасечко Н.І.