Семінар-практикум для керівників та методистів закладів дошкільної освіти «Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін».

Новини - Новини

 

 

20 квітня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» (завідувач Коряк К.М., вихователь-методист Макаренко С.М.) проведено семінар - практикум для завідувачів та методистів дошкільних закладів міста на тему «Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін».


Мета семінару:

  • модернізація управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу  з урахуванням сучасних стандартів дошкільної освіти;
  • надання допомоги керівникам закладів дошкільної освіти  в організації ефективних форм та методів управління педагогічними кадрами;
  • удосконалення знань, умінь та навичок з проблем управлінської діяльності,  сприяння розвитку організаторської та просвітницької діяльності;
  • заохочення керівників до творчості, інноваційної освітянської діяльності.

Коряк Катерина Михайлівна презентувала досвід створення середовища освітнього процесу у закладі шляхом модернізації управлінської діяльності, сучасних партнерських взаємин, делегування повноважень та довіри. Було акцентовано увагу учасників семінару на важливості проектування розвитку управлінської майстерності кожного сучасного керівника, переосмислення власної управлінської діяльності, бажання знати інноваційні методи в управлінні та відчувати потребу постійно розвиватися і вдосконалюватися.

Методист Макаренко Світлана Михайлівна розповіла про творче стимулювання педагогічної діяльності вихователів, налаштування на постійну самостійну роботу, орієнтовану на досягнення успіху, мотивування практичних знань і умінь для активної реалізації в житті.

Практична частина семінару була представлена застосуванням методу Едварда Де Боно «6 капелюхів мислення», який дозволяє креативно розглянути проблему під різними кутами, виробити єдину думку щодо ефективного використання сучасних, інноваційних прийомів управління, подолання застою, щоб дошкільний заклад завжди був джерелом творчості, постійним експериментальним майданчиком для співпраці талановитих та успішних людей.

Як рекомендації для керівників організаторами семінару було представлено памятку «Алгоритм успішного керівника».

На завершення заходу колектив дошкільного закладу № 9 «Берізка» презентував творчу роботу, виставу за твором М. Старицького «По-модньому». Неповторну гру педагогів-акторів та яскраві сценічні костюми відзначили учасники семінару.

Головний спеціаліст управління освіти

Олена Чижова