Міський етап міжрайонного конкурсу малюнку на призи народного депутата України Костянтина Іщейкіна "З любов'ю до рідного краю"

Новини - Новини

 

З метою сприяння розвитку дитячих талантів, формування активної життєвої позиції учнівської молоді за ініціативи народного депутата України Костянтина Іщейкіна було започатковано міжрайонний дитячий конкурс малюнку «З любов’ю до рідного краю».

Активну участь у цьому заході взяли учні навчальних закладів нашого міста. Діти змогли відобразити у роботах свої думки і почуття про світ, у якому вони живуть, висловити своє бачення того, якою має бути Україна у майбутньому.

 

 

Роботи виконані у живописній техніці і підтверджують зацікавленість школярів до вивчення малої батьківщини, рідного міста, його природи, людей, що сприяє формуванню життєвих орієнтирів, національної свідомості учнівської молоді і підвищує рівень культурно-естетичного виховання у навчальних закладах.

Учасники конкурсу продемонстрували творчий підхід до реалізації теми через пошук виразних художніх образів, гармонійно поєднавши майстерність і технічні прийоми.

Враховуючи рівень художнього втілення творчого задуму, композиційну досконалість, оригінальність журі визначило переможців ІІ (міського) етапу міжрайонного конкурсу малюнку «З любов’ю до рідного краю»:

І вікова категорія:

1. Рева Оксана (СЮТН)

2. Антонюк Ангеліна (школа №6)

3. Грицун Кіра (школа №6)

4. Омельченко Анастасія (школа №6)

5. Лохматов Арсеній (школа №6).

ІІ вікова категорія:

1. Векленко Надія (школа №6)

2. Кочерга Давид (школа №4)

3. Ленчук Анна (СЮТН)

4. Остапенко Вікторія (СЮТН)

5. Брежнєва Надія (школа №7)

6. Лушина Аліна (школа №7)

7. Дудка Ганна (школа №8).

ІІІ вікова категорія:

1. Олійник Марія (школа №6)

2. Данильченко Дар'я (№4)

3. Рекман Карина (школа №1)

4. Карпенко Дарина (школа №6)

5. Стрєлкова Дар'я (школа №6).

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради , міський методичний кабінет вітають переможців міського етапу конкурсу малюнку «З любов’ю до рідного краю» зі щирими побажаннями подальших творчих успіхів.

Методист міського методичниго кабінету Данильченко Н.Д.