Літературно-драматичний фест памʼяті Уільяма Шекспіра

Новини - Новини

 

 

23 квітня світ відзначає день народження та, за іронією долі, день смерті видатного англійського поета та драматурга Уільяма Шекспіра. Безліч теорій повʼязано з його життям та творчістю. Деякі події так і залишилися загадкою чи домислами, інші – відтворено із сумнівною точністю, але в одному думки дослідників збігаються: Шекспір – унікальний та геніальний письменник, неперевершений майстер слова, психолог та філософ водночас.

 

 

Ушанували памʼять генія й у стінах Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № ст. № 6. Десятикласники разом зі своїми вчителями англійської мови створили на сцені атмосферу шекспірівської Англії, вдало підібравши персонажі, костюми, відеоряд та музичний супровід. Сам Уільям під час дійства складав свої безсмертні шедеври, декламував сонети, ділився почуттями, закохувався та страждав… Зі сцени лунали сонети, філософські думки, цитати автора, оформлені в яскраві творчі постановки. Ключовим моментом шоу стала пʼєса «Як вам це подобається». Увесь зал, затамувавши подих, переживав сімейну драму разом із акторами. Емоційно напруженим та впливовим був монолог «Увесь світ театр», підкріплений переконливими образами сімох етапів життя людини, про які писав Шекспір. Фінальним акордом став відеоряд «За кадром», у якому учні відкрили завісу репетицій та творчого процесу.

Під час свята десятикласники продемонстрували хист до акторської гри, вокалу та хореографії, музики, декламування та навіть читання репу! Протягом тривалої підготовки учасники самі створювали реквізит та декорували костюми. Хочеться зазначити, що учні та вчителі працювали пліч-о-пліч, підтримуючи одне одного, демонструючи командний дух, генеруючи та втілюючи ідеї разом.

Ю.В.Нікул,

заступник директора з НВР з іноземних мов,

Лубенської спеціалізованої школи № 6