Проведено міський етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини 2018"

Новини - Новини

 

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передавати їх дітям. Читати  їх дуже корисно, адже недарма кажуть: "Книга вчить, як на світі жить".

 

 

Саме з метою популяризації книг серед учнівської молоді 19 квітня 2018 року в приміщенні міської дитячої бібліотеки для дітей проведено міський етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини 2018", в якому взяли участь 18 найактичніших та найзавзятіших читачів - учнів 6-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Учасники конкурсу дізналися про читацькі вподобання своїх однолітків, презентували свої улюблені книги, відповідали на запитання журі. Під час виступів, діти проявляли фантазію, креативність та артистичні здібності. Переможцями ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання стали Левченко Катерина, учениця 6 класу ЗОШ №1 та Крижановська Анастасія, учениця 7 класу ЗОШ №7.

За кількістю набраних балів ІІ місце посіли:

серед учнів 6-х класів:

Калина Альбіна (ЗОШ №4),

Щербова Аріана (спеціалізована школа №6),

Калайкова Дар’я (ЗОШ №8);

серед учнів 7-х класів:

Симоненко Анжела (ЗОШ №2),

Кухта Валерія (ЗОШ №4).

ІІІ місце розділили:

серед учнів 6-х класів:

Макаренко Валерія (ЗОШ №2),

Ніщенко Єлизавета (ЗОШ №7),

Яценко Євгенія (ЗОШ №10);

серед учнів 7-х класів:

Мисюра Марія (ЗОШ №1),

Тараненко Альона (ЗОШ №3),

Ворона Юлія (НВК №9).

Переможці  нагороджені грамотами та  подарунками. На них чекають змагання в III-му етапі обласного конкурсу "Найкращий читач 2018 року" в м. Полтаві. Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Методист ММК                      Брекало Н.М.