Регіональний семінар-практикум учителів-словесників

Новини - Новини

 

Формування національно свідомої, духовно багатої особистості, компетентного мовця, готового до активної, творчої діяльності в усіх сферах сучасного життя, розвиток логічного і критичного мислення, творчої уяви, мовленнєвої культури, соціокультурних та діяльнісних компетенцій учнів – пріоритетні завдання предметів «Українська мова» та «Українська література» в умовах Нової української школи.

 

 

Цим проблемам був присвячений регіональний семінар-практикум учителів-філологів, проведений12 квітня 2018року на базі спеціалізованої школи №6 . У заході взяли участь педагоги міст Лубен, Миргорода, Пирятина, Лубенського, Миргородського , Пирятинського, Хорольського, Оржицького, Гребінківського та Чорнухинського районів.

Про місце і роль учителя в умовах Нової української школи, компетентнісний підхід до навчання поділилися своїми баченнями Лелюх В.М., директор департаменту зв’язків із громадськістю видавництва «Ранок», Коваленко О.П., методист ПОІППО. Реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів у процесі вивчення української мови та літератури були присвячені виступи Глазової О.П., доцента кафедри методики мов і літератур Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидата педагогічних наук, автора підручників з української мови, та Борзенка О.І., професора кафедри історії української літератури Харківського національного університету ім. В.Каразіна, доктора філологічних наук, автора підручників з української літератури.

Учителі-словесники мали змогу отримати відповіді від фахівців на важливі питання. Учасники семінару-практикуму отримали сертифікати.

Завідуюча Лубенським міським методичним кабінетом Н.А.Січкар