Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

Новини - Новини

 

11 квітня 2018 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 проведено традиційне загальноміське свято обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні» - свято вшанування переможців обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного конкурсу з українознавства та обласного конкурсу з креслення.

 

 

Міський голова Грицаєнко О.П. та начальник управління освіти Костенко М.В. вручили грошові винагороди 37 учням шкіл міста – призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін – у номінації «Інтелектуальна надія», 26 старшокласникам – призерам ІІ ( обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук – у номінації «Відкрий світ – відкрий себе», 8 учням – переможцям творчих конкурсів. Серед нагороджених – Марініченко Марія, учениця 11 класу спеціалізованої школи №6, виборола абсолютне І місце на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, Яковенко Єлизавета, учениця 8 класу спеціалізованої школи №6, має ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

У номінаціях «Гордість освіти Посульського краю» грошовими винагородами відзначено 53 педагога, які досягли високих результатів у роботі з обдарованою учнівською молоддю.

У цьому році визначено переможців у 4-х номінаціях. У номінації «Ерудит року» Грицаєнко О.П. та Костенко М.В. вручили почесні грамоти учням, які на обласних конкурсах вибороли по кілька призових місць :

- Марініченко Марії, учениці 11 класу ( спеціалізована школа №6) – п’ятиразовому призеру інтелектуальних змагань;

- Петренку Андрію, учню 9 класу (спеціалізована школа №6) , який виборов чотири перемоги у конкурсах;

- Стеценко Анні, учениці 11 класу (спеціалізована школа №6), яка має 4 призових місця в інтелектуальних конкурсах;

У номінації «Юний інтелектуал» почесні грамоти вручено:

- Семеновій Ярославі, учениці 4 класу ( ЗОШ №2), - переможцю обласного конкурсу імені Петра Яцика;

- Щербовій Аріані, учениці 6 класу (спеціалізована школа №6), - переможцю обласного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У номінації «Учитель року-2017» відзначено:

- Ворожбит Н.М., вчителя економіки спеціалізованої школи №6, яка виховала 6 призерів інтелектуальних конкурсів;

- Соколовську О.П., вчителя географії спеціалізованої школи №6, яка підготувала 4 переможців;

- Золоткову О.М., вчителя інформатики спеціалізованої школи №6, учні якої вибороли в цьому році 3 перемоги.

За результатами роботи з обдарованою учнівською молоддю у цьому навчальному році в номінації «Школа року – 2018» почесною грамотою нагороджено педагогічний колектив спеціалізованої школи №6.

Від переможців виступили Марініченко Марія, учениця 11 класу спеціалізованої школи №6 та Бондаренко Олександр, учень 11 класу ЗОШ №4.

Від педагогічних працівників призерів обласних конкурсів привітала учитель української мови та літератури ЗОШ №2 Корніяченко Л.І. .

Учасників свята вітали переможці й лауреати міських та обласних оглядів-конкурсів учнівської художньої самодіяльності: хоровий колектив спеціалізованої школи№6 ( керівник С.Кочубей), квартет старшокласників ЗОШ №2 ( керівник О.Чеверда), команда КВН «Кадри» ЗОШ №1 (керівники І.Решетило, Л.Даценко), Гризовська Світлана та Курило Максим, учні ЗОШ №2, театральний колектив «Калейдоскоп» ЗОШ №4

Ведучими свята були Масюра Ксенія та Сахно Андрій – учні 11 класу ЗОШ №1.

Завідуюча міським методичним кабінетом Н.А. Січкар