Перемога у фіналі театрального колективу «Калейдоскоп».

Новини - Новини

 

Уже котрий рік театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 бере участь в обласному огляді-конкурсі учнівських театральних колективів. Цього разу юні актори працювали над виставою «Дюймовочка» за мотивами п’єси Ю. Щуцького.

Перемоги на міському та зональному етапах забезпечили можливість долучитися до справжнього свята театру, яке відбулося 29 березня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Надзвичайно сильні суперники змагалися за перемогу, але цього року наш колектив був найкращим. Журі було захоплене грою акторів, оригінальністю декорацій, вишуканістю костюмів та майстерно продуманим сюжетом. Не можна передати радість учасників і керівників колективу, коли було оголошено результати! Більше сорока голосів злилися в одному дружному «Ура!».

 

 

Перемога колективу «Калейдоскоп» стала можливою завдяки зусиллям керівників театру Коробицької С.Е., Тягній Л.В., Гулак А.О. та підтримці батьків. Та й сама поїздка відбулася за кошти, зібрані за перегляд вистави в школі.

Також хотілося б подякувати Лубенському молокозаводу за смачну продукцію для наших артистів, яка порадувала їх під час подорожі, та депутату Полтавської обласної ради Ляшку Руслану Віталійовичу за солодощі.

Гулак А.О., учитель української мови та літератури Лубенської загальноосвітньої школи №4