Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)

Новини - Новини

Протягом трьох днів, з 19 по 21 березня відбувалися змагання міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), в яких взяли участь команди з восьми шкіл міста. Напружена боротьба точилася на кожному етапі програми змагань.

У конкурсі на знання історії Полтавщини «Відун» переміг рій «Часники» (ЗОШ № 4), на другому місці – «Яструби» (ЗОШ №3), на третьому – «Лава» (ЗОШ №2).

Найкращими у змаганнях з домедичної допомоги був рій «Часники», на другому місці – «Лава», на третьому – «Посульські лицарі» (ЗОШ №8).

У змаганнях на туристській смузі перешкод знову кращими стали «Часники», другими фінішували «Соколи» (спеціалізована школа №6), третіми – «Посульські лицарі» (ЗОШ №8).

У змаганнях зі стрільби не було рівних команді ЗОШ №1, на другому місці – спеціалізована школа №6, на третьому – ЗОШ №4.

Завершив програму змагань творчий конкурс «Ватра», де учасники показали свої мистецькі таланти. Переможцями стали юні джури ЗОШ №1, на другому місці – спеціалізована школа №6, на третьому – ЗОШ №4.

У загальному заліку перемогу здобув рій «Часники» загальноосвітньої школи №4, на другому – рій «Сапсан» загальноосвітньої школи №1, а третє місце розділили рої «Соколи» (спеціалізована школа №6), «Лава» (ЗОШ №2) та «Посульські лицарі» (ЗОШ №8).

Переможці міського етапу, учні загальноосвітньої школи №4, у травні представлятимуть наше місто на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

М.М. Полонський, методист дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування та туризму.