Упроваджуємо інноваційні технології в ДНЗ міста.

Новини - Новини

20 березня 2018 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи №8 (директор Парахнич В.М.) пройшло засідання творчої групи педагогічних працівників ДНЗ міста під керівництвом вихователя-методиста Черевко К.Г. (ДНЗ №10) з теми “Впровадження інноваційних комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес дошкільників”.


Базовий компонент дошкільної освіти передбачає необхідність ознайомлювати дітей із комп’ютером та формувати в них основи комп’ютерної грамотності. Комп’ютер розширює горизонти для ознайомлення дитини з навколишнім світом, даючи змогу малюкам відчувати себе активним суб’єктом пізнавальної діяльності.

Цей вид роботи для вихователів є досить новим та актуальним напрямком . Він вимагає від кожного педагога сучасного дошкільного закладу перебувати в постійному динамічному розвитку, крокувати в ногу з сучасністю, здобувати нові уміння та навики, адаптувати набуті знання, педагогічні технології та методичні прийоми.

Своїми напрацюваннями по впровадженню компютерних технологій з колегами-дошкільниками охоче поділила учитель ЗНЗ №8 Педоряка О.І., провівши майстер-клас “Використання програмного забезпечення побудови карти знань у середовищі Free Mind”.Оксана Іванівна шляхом прямого коментованого показу послідовності виконання дій навчала методам, прийомам та формам діяльності. Вчила не боятися змін, сміливо користуватися новітніми технологіями, мотивувала педагогів до самовдосконалення.

Методист ММК Н.І.Івасечко