Міський семінар-практикум директорів шкіл та їх заступниківа

Новини - Новини

Сучасна школа стоїть на порозі суттєвих змін, що охоплюють весь широкий спектр педагогічних проблем і насамперед – професійну компетенцію вчителя-дослідника, вчителя-новатора, вчителя-експериментатора. Інноваційна діяльність педагога сьогодні є запорукою професійно-кваліфікаційного росту вчителя, розвитку його творчої особистості, всіляко сприяє оновленню змісту освіти, апробації нових педагогічних технологій, методів та прийомів навчання, реалізації прав учнів на здобуття якісної освіти і, врешті-решт, створенню конкурентноспроможного навчального закладу.


Цим важливим проблемам був присвячений плановий міський семінар-практикум з теми «Створення інноваційно-освітнього простору школи для розвитку, самореалізації, інтелектуального та духовного зростання креативної особистості», який проведено 14 березня 2018 року на базі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6. Учасниками семінару були директори шкіл міста, їх заступники з навчально-виховної роботи, працівники управління освіти та методичного кабінету.

Директор школи Деркач Л.В. презентувала роботу педагогічного та учнівського колективів, акцентуючи увагу на ноновведеннях у навчально-виховний процес за останні роки, створення необхідних умов для інноваційного простору школи. Лариса Василівна поділилася досвідом роботи з питань розвитку матеріально-фінансового потенціалу школи, можливостей адміністрації та педагогічного колективу для здійснення інноваційної діяльності, мотивації вчителів до експериментів, творчості та пошуку.

Із доповідями-презентаціями перед присутніми виступили заступники директора школи Соколовська О.П. та Нікул Ю.В.. Оксана Петрівна та Юлія Василівна розповіли учасникам семінару про науково-методичне забезпечення впровадження нововведень у шкільну систему освіти, пошуки та актуалізацію нових ідей, обговорення їх у шкільному колективі, визначення перспектив оптимізації освітньої системи.

І, як результат цієї роботи – школа тривалий час утримує високий рейтинг серед навчальних закладів Полтавської області з багатьох показників. Так, протягом останніх п’яти років 160 учнів школи стали переможцями обласних предметних олімпіад, 49 – обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Результативно виступають вихованці школи й на інших інтелектуальних та творчих конкурсах, демонструючи високий рівень знань. Учителі та учні беруть активну участь у восьми міжнародних програмах та проектах.

На високому науково-методичному рівні продемонстрували фрагменти уроків із використанням педагогічних новацій вчителі школи: зарубіжної літератури Ясько А.М., української мови та літератури Левченко І.Г., початкових класів Сластнікова О.Г., Дяченко О.Г., англійської мови Корінь Л.П., німецької мови Нагорна Н.В..

Із досвідом створення інноваційного простору для розвитку та самореалізації особистості , зокрема, застосування хмарних технологій в адмініструванні, медіаресурсів на уроках природничого циклу, блого-дидактики на уроках, популяризації досвіду кафедри іноземних мов через власний You Tube-канал, створення цифрового середовища класу поділилися з присутніми заступник директора Коршак Т.В., вчителі: хімії Марченко О.В., фізики Реута Р.В., німецької мови Білоненко Г.Г., української мови та літератури Білан О.Г., класний керівник 11 А класу Золоткова О.М..

Гості з великим інтересом переглянули програму «Ми мрійники та фантазери», підготовлену учасниками шкільної самодіяльності на чолі із заступником директора з виховної роботи Таранець А.В..

Учасники семінару-практикуму обмінялися досвідом роботи з питань упровадження інноваційних технологій , оновлення змісту освіти , реалізації прав учнів на здобуття якісної освіти в умовах Нової української школи.

Управління освіти, міський методичний кабінет висловлюють глибоку вдячність адміністрації, педагогічному колективу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 за високий науково-методичний рівень підготовки і проведення семінару-практикуму та популяризацію кращого досвіду з питань створення інноваційно-освітнього простору школи для розвитку, самореалізації, інтелектуального та духовного зростання креативної особистості :

директору Деркач Л.А.;

заступникам директора з навчально-методичної, навчально-виховної, навчальної та виховної роботи: Соколовській О.П., Нікул Ю.В., Лоташ О.А., Коршак Т.В., Таранець А.В.;

учителям початкових класів: Сластніковій О.Г., Дяченко О.Г.;

учителю зарубіжної літератури Ясько А.М.;

учителям української мови та літератури: Левченко І.Г., Білан О.Г.;

учителю англійської мови Корінь Л.П.;

учителям німецької мови: Нагорній Н.В., Білоненку Г.Г.;

учителю інформатики Золотковій О.М.;

учителю фізики Реуті Р.В..;

учителю хімії Марченко О.В..;

педагогам-організаторам: Прудніковій В.І., Кочубей С.В.;

інженерам: Лазарєву С.І., Фарисею А.А.;

методисту РІМЦу Кравчук В.І.;

вихователю ГПД Зеленько В.О..

Завідуюча міським методичним кабінетом Н.А.Січкар