Про перенесення термінів весняних канікул

Новини - Новини

Керівникам  закладів загальної середньої освіти

Шановні колеги!

Відповідно до частини 3 ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлює заклад загальної середньої освіти. 14 березня 2018 року на семінарі директорів та заступників директорів з навчальної роботи було узгоджено колегіальне рішення про перенесення термінів весняних канікул.

У зв'язку з цим управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради рекомендує:

1. Провести весняні канікули у закладах загальної середньої освіти з 10 квітня 2018 року по 16 квітня 2018 року включно.


2. Керівникам закладів загальної середньої освіти внести зміни до робочого навчального плану школи, видати відповідний наказ та подати його за підписом та печаткою керівника закладу до управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради 20 березня 2018 року.

3. Просимо провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків щодо термінів весняних канікул й організації дозвілля у цей період.

4. Забезпечити виконання навчальних планів, програм за ІІ семестр, застосувавши різні способи ущільнення навчального матеріалу.

5. Організувати роботу закладів загальної середньої освіти відповідно до режиму роботи в канікулярний період.

6. Провести інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів та вихованців під час весняних канікул (про дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху) з реєстрацією у відповідних журналах.

Начальник управління освіти М.В.Костенко