До відома батьків майбутніх першокласників!

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

26.08.2016 р. № 209

Території обслуговування

для проведення обліку дітей шкільного віку, які закріплені за

загальноосвітніми навчальними закладами

 

№ з/п

Навчальний заклад

Перелік вулиць м. Лубни

1

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Депутатська з провулком і тупиком, Ярослава Мудрого від №№28-60, №№23-27/49, Григора Тютюнника, Владислава Бєлоруса, Метеорологічна (до колишнього АТП-15309), Чкалова, І і ІІ Плютенці з тупиком, Зелена, Шишкіна, Козака, Дубовий гай з провулком, Крилова, Людмили Руденко з тупиком, Некрасова з провулком і тупиком, Ломоносова, О.Кошового, проспект Володимирський від №№2-40, №№1-43, Володимирський майдан (обидві сторони), площа Ярмаркова.

2

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Лубенської міської ради Полтавської області

Проспект Володимирський від №№45-97, №№42-92, Ціолковського, Репіна, Авангардна з провулками, Миру, Метеорологічна (від колишнього АТП-15309) з провулками, Сонячна, Черняховського, Лермонтова з тупиком, Кононівська з провулками, Анатолія Безроди з провулками, Польова, Б.Хмельницького з тупиками, Залізнична від №№1-47 з І та ІІ провулками.

3

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Шкільна, Олександрівська від №№2-12, №№1-15, Покровська, Інтернаціональна, Північно-Кільцева з провулками, 8 Березня з провулками, Південно-Кільцева, Кам'янопотоцька від №№1-35, №№2-48, Дружби, Садова з провулками і тупиком, Новоселецька з провулками, Ярська, Дачна, Гагаріна, Мистецька, Лисенка, О.Вишні, Героїв Чорнобиля, Володимира Леонтовича з провулками, Петра Калнишевського з провулком і тупиком.

4

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Гоголя, Толстого від №№6-16, №15 до кінця, Лісна, Гавсевича, П'ятикопа, Паркова, Козакова, Миронченка, Суворова, Ушакова, 18 Вересня, Яблунева, Кольцова, Молодіжна з провулками, Лубенської Республіки, Скаржинської, Малія, Коренецького, Д.Сірика, Мічуріна, Анни Керн, Володарського, Глінки, Василя Барки, Кобилянської, Мирного, Гайдая, Чайковського, Березова, Південна, Симоненка, Коцюбинського, Артеменка, Донченка, Авіаторська з І і ІІ тупиком, Драгоманова (від вул. Горького і до кінця), Толстого (від вул. Горького і до кінця), Тернівська з провулками і тупиком, Степова з провулками, А.Буценка, Зайкевича, Малика.

5

Лубенська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Вишневецьких, Гвардійська з провулками, Першотравнева з І, ІІ провулками, Монастирська, Ботанічна, Свободи, Щелканова, П.Лубенського, Грушевського.

6

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Курчатова, Чехова з провулками, Вільшанська, Ватутіна з провулками і тупиком, Матросова, Олександрівська від №13 і №16 до кінця, Тракторна з провулками і тупиком, Прикордонників, Айвазовського, Ініціативна, Декабристів, Партизанська, Незалежна, Кооперативна, Українська, Будівельників, П.Осипенко з провулками, Перемоги, Кам'янопотоцька від №36 і №49 до кінця, Кизима, Братів Шеметів, Яновської з тупиком, Остряніна, Кривоноса, Мгарська, Лубенського полку з трьома провулками.

7

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №8 Лубенської міської ради Полтавської області

Площа Вокзальна, Маяковського, Деповська з тупиком, Залізнична (крім №№1-47) з ІІІ провулком, Петровського з провулками, Верстатобудівників з провулками та тупиком, Осовська з провулками, Робітнича з провулками і тупиком, Калинова, Нова з провулками, Фабрична з провулками і тупиком, Григорія Сковороди з чотирма провулками, Лугова, Заміська, В. Сацького, Заводська, Колективна, Індустріальна з тупиками, проспект Володимирський від №99 до кінця, Луценка.

8

Лубенський навчально-виховний комплекс №9 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Лубенської міської ради Полтавської області

Вул. Круглицька з провулками і тупиками, Вишнева, Київська з провулками, Автомобільна, ак. Вернадського з провулками, Тупікова, Новаківська, проспект Володимирський (будинки №216, №218, №218-а).

9

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №10 Лубенської міської ради Полтавської області

Площа ак. Олексія Бекетова, вул. Котляревського, Горського, Комарова, Бульварна, Короленка з провулками і тупиками, Л.Українки, Драгоманова (поч. до вулиці Горького), Островського з провулками, Достоєвського з провулком та І і ІІ тупиком, Крута Карпилівка, Карпилівка, І.Франка з тупиком, Старо-Троїцька, Інститутська, Виноградна, Курченка, Генерала Ляскіна, У.Громової, Крупської з тупиком, Пушкіна, Наливайка, Толстого від №№2-6, №№1-15, Хорольський спуск, Гетьмана Дорошенка, Ярослава Мудрого від №№1-21, №№2-18, вул. Поділ з провулками, Затишна, Кузні, Рубцова, Єсеніна, Н.Вал, І та ІІ В.Вал з тупиком, Халявицького, Шевченка з провулком, Олійниці з провулками, Гірська, Зарічна, пл. Слави.