Учні спеціалізованої школи №6 - переможці конкурсу "Змагаймося за нове життя"

Новини - Новини

 

24 лютого в Полтаві відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці.


Ученицям 7-А класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІступенів №6 Беленко Владиславі та Якимець Риммі випала щаслива нагода бути учасниками відкриття цього величного дійства. Глядачі з захватом слухали виступ Беленко Владислави, яка декламувала поезію Лесі Українки «Мій шлях», та гру на бандурі Якимець Римми. Журі гідно оцінило виступ дівчат, визнавши їх переможцями та нагородивши цінними призами й відзнаками: дипломом І ступеня Беленко Владиславу та сертифікатом Якимець Римму в номінації «Декламація». А Ткаченко Анжела, учениця 6-Б класу, отримала диплом ІІІ ступеня в номінації «Малюнок». Конкурсантки повернулися додому, переповнені яскравими емоціями, а Владислава поділилася незабутніми враженнями з нами:

- Ми щасливі, що взяли участь у святі духовності, любові до українського слова й щирого захоплення генієм Лесі Українки. Разом із іншими учасниками конкурсу пройшлися поетичними шляхами нашої мужньої та сильної духом письменниці, пройнялися почуттями любові до рідного краю та життєвого оптимізму. Дякуємо адміністрації школи, усім небайдужим жителям міста Сонця за підтримку та впевненість у нашій перемозі. І щиро можемо сказати : вірте в себе - і ви досягнете успіху!

Кіріяк Л. М.,

учитель української мови та літератури

Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6