Змагаймось за нове життя!

Новини - Новини

 

24 лютого 2018 року у Полтаві проходив ІV Всеукраїнський конкурс (ХІV Всекримський)  учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. Він був започаткований відомою громадською діячкою  Марією Фішер – Слиж (Торонто, Канада). Конкурс-фестиваль, який 10 років проводився в Криму, відтепер знайшов нову домівку на Полтавщині.

 

 

Всього було подано понад 4000 заявок на участь у заочному етапі конкурсу. В очному етапі в Полтаві змагалося більше 1000 учасників.

14 учнів Лубенської загальноосвітньої школи № 3 (переможці І (заочного) етапу) взяли участь у ІІ(очному) етапі ІV Всеукраїнського конкурсу та завоювали 7 призових місць.

Дипломи І ступеня отримали такі учні нашої школи:

- Гелей Анастасія, учениця 9-А класу (номінація «Декламація», учитель           Руденко      К. М.),

- Арутюнян Єлизавета, учениця 9-А класу (номінація «Малюнок», учитель Кобилянська Т. В.).

Диплом ІІ ступеня виборов Підддубний Назарій, учень 2-Л класу (номінація «Декламація», вчитель Бабенко В.Л.).

Дипломи ІІІ ступеня в номінації «Декламація» було присуджено таким учням:

- Ромащенко Катерині, учениці 4-А класу (вчитель Яриновська Н. Є.);

- Граудул Вероніці, учениці 5-А класу (вчитель Кобилянська Т.В.);

- Тараненко Альоні, учениці 7-А класу (вчитель Німець Н.І.).

Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Інсценізація» нагороджені Рябокобилко Катерина та Холоша Вадим, учні 10-А класу (вчитель Німець Н.І.) за драматичну постановку уривка з «Лісової пісні».

Подяки отримали учитель Кобилянська Т. В., учениця 11-А класу Шостак Оксана, учениця 2-Л класу Крят Таїсія. Всі учні одержали також сертифікати учасника та подарунки.

Конкурс згуртував навколо імені Лесі Українки талановиту учнівську та студентську молодь. Дух творчості, дружби й добра став головною ознакою цього змагання. Це і не випадково, адже сама постать поетеси є прикладом для наслідування в умінні любити цей світ, свою рідну землю й вміння боротися за нове життя!

Бабенко В. Л., заступник директора з навчально-виховної роботи Лубенської загальноосвітньої школи №3