Увага! Розпочато вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу

Новини - Новини

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018р. №1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу»  просимо організувати роботу щодо його виконання.


Просимо дотримуватися інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України:

- з 5 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники ознайомлюються на веб-сайті Інституту модернізації та змісту освіти за посиланням: https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnoji-serednoji-osvity/ з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьвоних відповідно до чинних програм підручників для 5 класу .

- з 12 по 13 лютого 2018 року педагоги здійснюють безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який схвалюється на засіданні педагогічної ради. Протокол засідання педагогічної ради з підписами членів педагогічного колентиву, які здійснили вибір проектів підручників, протягом двох робочих днів оприлюднюється на сайті навчального закладу.

- Увага! Будь-яка зміна вибору навчальним закладом не допускається!

- З 14 по 15 лютого 2018 року адміністрація навчального закладу узагальнюють та оформляють у паперовому вигляді, засвідчуюють підписом керівника результати замовлення проектів підручників за формою (додаток 2 до листа МОН) та протягом двох робочих днів оприлюднюють на сайті навчального закладу.

- Прогнозована кількість учнів 5 класу визначається як максимальна кількість учнів на паралелях 1,2,3 або 4 класів.

- З 16 по 17 лютого 2018 року навчальний заклад передає результати вибору у паперовому та електронному вигляді (ЕХЕL-формат) до управління освіти.

Керівник навчального закладу несе персональну відповідальність за замовлення підручників.

Методист міського методичного кабінету                   Брекало Н.М.