Пізнаючи по-новому Миргород та Полтаву

Новини - Новини

Хто не бував хоча б раз у Миргороді чи Полтаві? Зазвичай, таких людей немає!  Проте, буваючи в цих містах на екскурсії,  кожного разу відкриваєш для себе щось нове, не пізнане раніше.

Так і ми, вихованці різних гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування та туризму «Валтекс», разом із своїми керівниками Яковенко Ларисою Миколаївною, Іващенко Людмилою Олександрівною та Журавель Оксаною Миколаївною  25 грудня поїхали на екскурсію в місто Миргород. Спочатку ми вирішили відвідати літературно-меморіальний музей імені Давида Гурамішвілі. Скільки всього цікавого ми дізналися і про Полтавщину, і  Грузію! Виявляється, що Давид Гурамішвілі  жив і працював у Миргороді понад сорок років.  Пізнавальними стали для нас розповіді про звичаї та традиції Грузії.

Далі ми, мандруючи місточками через знамениту Хорол-річку, милувалися чудовими  пейзажами та краєвидами, скуштували  мінеральної води у бюветі Центрального миргородського курорту.


Не менш захоплюючою була поїздка 4 січня  вихованців спортивного клубу ДЮКСОТ «Валтекс» під керівництвом Семенюти Григорія Олексійовича та Білана Руслана Олексійовича до міста Полтави. Ми відвідали Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя і з захопленням переглянули мюзикл  «Жив був пес».  Наступним етапом нашої екскурсії став Полтавський краєзнавчий музей імені В. Кричевського, що розташований на місці садиби козака Павла Руденка. Ми відвідали два зали: геологічно-палеонтологічний та природно-кліматичний. У першому дізналися про формування рельєфу Полтавщини, корисні копалини, а також історію досліджень природи нашої області, побачили палеонтологічні знахідки. У другому ж  залі  нам розповіли про фенологічні особливості краю, природно-кліматичне районування Полтавщини.

Чудово провівши  два екскурсійні дні, ми переконалися, що пізнавати рідний край – це прекрасно й досить корисно для сучасної молоді.

Вихованці гуртків клубу ДЮКСОТ «Валтекс»