У Лубнах презентували мультимедійний посібник "Крок за кроком"

Новини - Новини

04 січня 2018 року в приміщенні ресурсного інформаційно - методичного центру Лубенської спеціалізованої школи №6 відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника "Крок за кроком", який розроблявся Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) у тісній співпраці з українськими експертами та представниками організацій громадянського суспільства.

 

Представили матеріал учасникам тренінгу експерти Міжнародної благодійної організації  «Інформаційний центр «Зелене досьє».

У заході взяли участь більше 30 викладачів навчальних закладів Лубен, представники громадських організацій міста та місцевих засобів масової інформації.

Представили матеріали посібника експертки  ІЦ «Зелене досьє» Тамара Малькова, Надія Шевченко та Ольга Ігнатенко.  Вони розповіли учасникам, що мультимедійний посібник "Крок за кроком" розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства.

Протягом навчання учасники здійснили віртуальний тур сторінками посібника,  в якому наведена інформація з 22 тем, що стосуються захисту довкілля та сталого розвитку.

Також посібник містить серію з 48 інформаційних листків, які можуть використовуватися в освітній та груповій діяльності, енциклопедію з інформацією про 292 види, які є звичними для Центральної Європи та України зокрема.  Учасники зібрання взяли активну участь у рольовій грі «Розв’яжи дилему» та презентували можливі рішення з позиції кожної групи.

Тренінг відбувся спільно з Полтавською обласною молодіжною громадською організацією  «Твій Світ» та за сприяння управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

На думку організаторів, посібник є гарним інструментом, який допоможе вчителю, працівнику неформальної освіти, активісту в контексті Концепції "Нової української школи", формувати важливі компетентності учнів: в природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрові, соціальні та громадянські.

По завершенню тренінгу учасники отримали USB-флеш- накопичувачі з мультимедійною версією посібника та сертифікати міжнародного зразка.

Матеріали посібника "Крок за кроком" розповсюджуються безкоштовно.

Методист ММК Івасечко Н.І.