Новини

Інформація для батьків щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що передбачено в Державній бюджетній програмі на 2019 рік.

Новини - Новини

Середа, 24 квітня 2019, 08:36

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг. Детальніше www.msp.gov.ua

На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Урядом 27.03.2019 був прийнятий проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу”.

Читати далі: Інформація для батьків щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що передбачено в Державній бюджетній програмі на 2019 рік.

 

Міський семінар-практикум директорів шкіл та заступників з навчальної та навчально-виховної роботи

Новини - Новини

Вівторок, 23 квітня 2019, 06:27

 

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини, її стрижень – розвивальна, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Як, яким шляхом має розвиватись освіта в майбутньому? У чому повинні полягати її стратегічні пріоритети й цінності, її найважливіші функції? Ці та інші питання очікують зваженої відповіді й не можуть не хвилювати, непокоїти людей, особливо тих, які безпосереднім чином зв’язані зі сферою освіти. Освіта сьогодні стала могутньою соціокультурною силою, яка визначає стратегію країни на десятиріччя вперед; освіта перестала бути сферою послуг, вона є способом формування майбутньої нації.

Читати далі: Міський семінар-практикум директорів шкіл та заступників з навчальної та навчально-виховної роботи

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів.

Новини - Новини

Вівторок, 23 квітня 2019, 06:10

 

 

18 – 21 квітня вихованці ДЮКСОТ «Валтекс» взяли участь у чемпіонаті України серед юнаків та юніорів, що відбувся у місті Суми. За перемогу змагалися більше трьохсот спортсменів з 32 команд, що представляли 19 регіонів України.

Читати далі: Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів.

 

Семінар вчителів математики шкіл міста

Новини - Новини

Четвер, 18 квітня 2019, 07:01

 

16 квітня 2019 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи №7 ім.Віри Роїк відбувся семінар - практикум учителів математики міста з теми «Тренувальні вправи з математики: експрес – підготовка до ЗНО». Учителі презентували власні розробки завдань по підготовці учнів до зовнішнього незалежного тестування з математики. Створена база завдань по темах надасть можливість кожному використати вправи та задачі не лише в 11 класі, а й при узагальненні навчальних досягнень учнів 5-10 класів та підготовці дев’ятикласників до ДПА.

Читати далі: Семінар вчителів математики шкіл міста

Результати конкурсу про заміщення посади директора ІРЦ

Новини - Новини

Середа, 17 квітня 2019, 00:00

За результатами конкурсного відбору на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Лубенської міської ради, проведеного 17 квітня 2019 року на базі управління освіти, перемогу здобула Москальова Наталія Павлівна, в.о. директора  Інклюзивно-ресурсного центру Лубенської міської ради.

Читати далі: Результати конкурсу про заміщення посади директора ІРЦ

 

Сторінка 1 з 150

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»