Делегація спеціалізованої школи №6 побувала на Мальті

Новини - Новини

Із 7 по 9 листопада делегація учнів та вчителів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 взяла участь у роботі конференції в рамках міжнародної програми Британської ради "Навчаємось разом", яка проходила на Мальті.

 

Уже третій рік поспіль ця програма активно реалізується в  Уельсі, на Мальті, в Україні та  на Кіпрі. Метою ж даної конференції було підведення підсумків за минулий рік, визначення основних напрямків співпраці на майбутнє, обмін досвідом. Крім того, програма передбачала роботу в майстер-класах, дискусійних клубах, знайомство зі школами Мальти та відвідування історичних  місць цієї країни.

Спеціалізовану школу № 6 продставляли учениці Кондратюк Марія, Данканич Дар'я, Тімохіна Анастасія, Луценко Марина та педагоги Кочергіна С.О. і Юхимчук С.М. Приємно відзначити, що звіт української делегації, до складу якої крім лубенців входили також представники Львова, Києва, Старокостянтиніва, Харкова та Севастополя, отримав  високу оцінку учасників програми.

Поїздка була надзвичайно плідною, корисною й неймовірно цікавою. Нові знайомства, нові партнери по співпраці, нові враження від культурно-історичної спадщини Мальти переповнювали серця кожного учасника конференції. А ще всі вони дійшли висновку, що є членами однієї великої європейської громади, щасливе й безпечне майбутнє якої знаходиться саме в їхніх руках.