Чергова перемога "Кадрів" із ЗШ №1

Новини - Новини

Команда "Кадри" – володар Гран-прі ХVІІ Всеукраїнського

фестивалю дитячих та юнацьких команд

КВН "Жарт-птиця-2012"

 

 

Команда КВН «Кадри» - переможці «Первосміху - 2012»

 

Команда КВН «Кадри» на сцені Всеукраїнського фестивалю дитячих команд КВН «Жарт-птиця-2012»

 

 

Команда КВН «Кадри» - володарі Гран-прі ХVІІ Всеукраїнського фестивалю дитячих команд КВН «Жарт-птиця-2012»(смт.Затока, Одеської області)

 

Офіційне відкриття XVII Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2012» відбулося 29 вересня 2012 року в смт. Затока Одеської області, на базі пансіонату «Рута». До смт. Затока прибуло 33 команди з різних куточків України - це гарний подарунок на 18-річчя Асоціації «КВН України».

Уже вкотре наше місто на цьому фестивалі представляє команда КВН «КАДРИ» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У 2010 році команда КВН «Кадри» стала срібним призером цього фестивалю. У 2011 команді не вистачило 0,2 балу до переможного Кубку. Але ж і четверте місце серед 25 шкільних команд – це теж перемога! А у березні на Всеукраїнському фестивалі «Первосміх-2012», що відбувся у Лубнах, команда КВН «Кадри» отримала від міського голови Грицаєнка Олександра Петровича нагороду - Кубок міського голови та символічний чек на поїздку на Всеукраїнський фестиваль у Затоці. Команда готувалась до цього фестивалю, адже Кубок переможців «Первосміху» стимулював бути «на висоті».

У перший ігровий день команди зіграли три конкурси – візитку, фоторозминку та імпровіз. Тема першого імпровізу для групи, де грала команда «Кадри», – «Піратська школа». Усі теми імпровізаційного конкурсу були пов’язані з освітою в різні епохи.
Другий ігровий день приніс
багато несподіванок. Окрім змін у турнірній таблиці, було ще багато чого цікавого. До Затоки на фестиваль завітали представники гумористичного журналу «Єралаш», що додало фестивалю ще більшої інтриги: додалось ексклюзивних конкурсів, а також було досягнуто домовленості про розміщення фотографій учасників на сторінках друкованого видання «Єралаш».
Сцена не переставала дивувати
різноманітністю костюмів та нестандартним використанням реквізиту. У цей день команди зіграли три конкурси: два імпровізаційних («Епізод, що не увійшов до повної версії улюбленого фільму», «Підтримка циркової вистави») та домашнє завдання. Ігрові баталії закінчились із прекрасним результатом для нашої команди – найвища кількість балів у другий ігровий день.
Три
дні команди провели у майже безперервній боротьбі за призові місця… Все було неймовірно цікаво і напружено, але це свято мало колись закінчитись. XVII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2012» завершився з таким результатом:

  • Третє місце – «Нас заставили» (Суми) та «Дорослі діти» (Чорнобай);
  • Друге місце – «Вхід у змінному взутті» (Ужгород) та «Без весны» (Суми);
  • Перше місце – «Полігон» (Козятин) та «Свои» (Докучаєвськ);
  • Гран-прі дитячого фестивалю – «Кадри» (Лубни)
  • Гран-прі дитячо-юнацького фестивалю – «Дочки Остапа Бендера» (Одесса)

Команда КВН «Кадри» привезла для нашого міста найвищу нагороду дитячого фестивалю. Усі отримали масу задоволення та позитивних вражень. Дипломом «Кращий керівник команди» нагороджена Антоненко Наталія Геннадіївна, приз журналу «Єралаш» отримала Фортуна Дарина (3-А клас), кращим актором фестивалю став Ротань Владислав (9-В клас). А також команда нагороджена Дипломом «За багаторічну і плідну співпрацю з Асоціацією «КВН України».

Команда КВН «Кадри» брала участь ще в трьох додаткових конкурсах фестивалю. І за свої старання була нагороджена Дипломом Лауреата конкурсу слайд-шоу на приз журналу «Єралаш».

Команда КВН «Кадри» висловлює подяку міському Голові Грицаєнку Олександру Петровичу, начальнику відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради Скибі Світлані Олексіївні, президентові молодіжної громадської організації «Лубенський міський клуб інтелектуальної творчості» Іващенку Олександру Григоровичу, директору школи Тютюнник Людмилі Семенівні за підтримку і віру у команду, своїм керівникам Комаровій Маргариті Феліксівні, Антоненко Наталії Геннадіївні та капітану команди Черкаській Анастасії (11-Б клас).

Методист ММК Данильченко Н.Д.