Співпраця без кордонів

Вівторок, 12 грудня 2017, 07:33

 

6 грудня в Лубенській спеціалізованій школі №6 відбулася чергова он-лайн конференція в рамках міжнародного проекту “Generation Global”. Цього разу до діалогу долучилися учні 10-11х класів. Цікавою та нестандартною була тема спілкування: «Історії, які надихають». Підлітки трьох країн: Італії, Ізраїлю та України ділилися розповідями  про унікальних людей, які тим чи іншим чином вплинули на хід історії та формування особливостей національного характеру.

Читати далі: Співпраця без кордонів

 

Підсумки обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Вівторок, 12 грудня 2017, 07:06

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають призерів обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який проходив у місті Полтаві 9 грудня 2017 року:

- Щербову Аріану, ученицю 6 класу  спеціалізованої школи №6, ІІІ місце;

- Перловську Дар’ю, ученицю 10 класу ЗОШ №1, ІІІ місце.

Читати далі: Підсумки обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

 

Меодичні обєднання вихователів та керівників музичних ДНЗ міста.

Четвер, 07 грудня 2017, 07:20

З 21 листапада по 1 грудня 2017 року пройшли методобєднання вихователів різновікових груп дошкільних закладів міста :

Читати далі: Меодичні обєднання вихователів та керівників музичних ДНЗ міста.

 

Засідання круглого столу "Дім без насилля"

Середа, 06 грудня 2017, 07:03

Останнім часом питання насильства досить часто піднімаються у нашому суспільстві. Для цього є багато об'єктивних і суб'єктивних причин.

Тривалий час тема насильства в суспільстві та сім'ї була закритою і не визначалася соціальною проблемою. А про те, що насильство є порушенням прав людини, мало хто з дорослих знав, не говорячи вже про дітей.

Читати далі: Засідання круглого столу "Дім без насилля"

 

Олімпіада з фізики

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:26

25 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено олімпіаду з фізики. У міському етапі олімпіади взяли участь 64 учні 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з фізики

 

Олімпіада з німецької мови

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:26

25 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено олімпіаду з німецької мови. У міському етапі олімпіади взяли участь 18 учнів 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з німецької мови

 

Олімпіада з географії

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:25

24 листопада 2017 року на базі ЗОШ №2 проведено олімпіаду з географії. У міському етапі олімпіади взяли участь 65 учнів 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з географії

 

Олімпіада з хімії

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:24

24 листопада 2017 року на базі ЗОШ №2 проведено  міський етап олімпіади з хімії. Учасниками ІІ етапу олімпіади були 73 учні. Призові місця вибороли:

Читати далі: Олімпіада з хімії

 

Психолого-педагогічний семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

Четвер, 23 листопада 2017, 13:22

 

Жити – значить мати проблеми.

Вирішувати їх – значить рости інтелектуально.

Джо Пол Гілфорд — американський психолог

17 листопада 2017 року в Лубенському закладі дошкільної освіти №12 «Червона шапочка» відбувся семінар-практикум для керівників дошкільних закладів з питання «Конфлікти в  закладах дошкільної освіти та шляхи їх вирішення». У заході взяли участь заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Даценко Н.Ф., головний спеціаліст управління освіти Чижова О.Ю., методисти міського методичного кабінету Івасечко Н.І., Кравцова Л.О., психолог ЗСО І-ІІІ ст. № 7 Дончик В.М., голова міської профспілки працівників освіти Масько Л.Т., завідувачі та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.

Читати далі: Психолого-педагогічний семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

 

VIII обласна краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята»

Четвер, 23 листопада 2017, 12:26

 

21-22 листопада у Полтаві відбулася VІІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята». В ній взяли участь 146 краєзнавців, що представляли майже всі куточки області. Конференція відбувалася у приміщенні Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Учасників конференції привітали і побажали творчих здобутків ректор університету Степаненко М.І., директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В., представники Департаменту освіти і науки ОДА, науковці.

Читати далі: VIII обласна краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята»

 

Сторінка 9 з 69

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»