Бібліотека спеціалізованої школи №6

Четвер, 24 січня 2013, 08:07

Бібліотека Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 – це мультимедійний бібліотечно-інформаційний центр, який надає культурно-просвітницьке та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу. Він є справжнім осередком знань, духовності та сучасних інформаційних можливостей.

Рік заснування – 1967

Загальний фонд бібліотеки - 40940 примірників

З них підручників - 18403 примірників

З 2005 року –завідуюча бібліотекою Панченко Н.В.

Бібліотека обслуговує 820 читачів та користувачів інтернет, яким видається біля 2 тис. примірників книг та періодичних видань за рік. Забезпечення підручниками по класах 100%.

Пріоритетний напрямок у діяльності – запровадження у роботу нових інформаційних технологій та популяризація книги і читання серед підростаючого покоління. Бібліотекар разом із педагогічним колективом спрямовує свою діяльність на гармонійний розвиток дітей, формування у них сучасного світогляду, інформаційної та читацької культури, навичок творчої самореалізації.

З цією метою проводяться заходи «Подорож в книжкове царство», інтелектуальна гра «Ключ від бібліотеки», виховний захід «Віртуальне спілкування або інтернет-етикет», бібліотечний урок «Історія створення книги», пошукова експедиція «Хто володіє інформацією, той володіє світом» та інші.

Бібліотека спеціалізованої школи №6 є активним учасником Всеукраїнських конкурсів „Найкращий читач України” та „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», спрямованих на залучення дітей до читання, розвиток юних талантів.

Спектр інноваційних послуг включає: можливість працювати в мережі інтернет, використання електронної пошти, WEB- сторінок різних бібліотек, (функціонує 8 автоматизованих робочих місць); сканування текстів та документів; запис інформації на електронні носії; набір та друк необхідних текстів; ксерокопіювання.
За
допомогою електронних баз даних та надання безкоштовного інтернет-доступу значно розширились можливості задоволення запитів користувачів, виконання різноманітних бібліографічних та фактографічних довідок..

Сьогодні центр уваги переноситься з кількісних показників на якісні. Це: етика взаємовідносин бібліотекаря й читача, професіоналізм бібліотекаря, повнота й оперативність задоволення читацьких запитів. Тут кожну дитину оточують увагою, і затишком, навчають орієнтуватися у морі різноманітної інформації, надають можливість розкривати свої творчі здібності.

 

 

Бібліотека ЗНЗ №2

Середа, 23 січня 2013, 09:19

Бібліотечні працівники: зав. бібліотекою Агеєнко Н. Г.,
бібліотекар Кабушка О. М.

Головні показники діяльності бібліотеки (на 01.01.13 н.р.)

 

Читати далі: Бібліотека ЗНЗ №2

 

Сторінка 77 з 77

«ПочатокПопередня71727374757677НаступнаКінець»