Відкриття пам'ятної дошки випускнику Лубенської ЗОШ №3 Сергію Реуті

Вівторок, 03 жовтня 2017, 07:46

 

22 вересня, в рамках відзначення  1029-ої річниці заснування міста та 74-ої річниці його визволення у Другій світовій війні, відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь випускника школи - загиблого учасника АТО Сергія Реути.

На заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуюча справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, заступник командира полку «Дніпро-1» Олександр Комаров та колишній побратим Сергія Реути Олександр Голуб, а ще рідні, побратими Реути, запрошені.

 

Читати далі: Відкриття пам'ятної дошки випускнику Лубенської ЗОШ №3 Сергію Реуті

 

Про участь навчальних закладів у відзначенні 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників

Четвер, 28 вересня 2017, 08:28

 

З метою виховання патріотичних почуттів до свого міста 24 вересня 2017 року навчальні заклади долучилися до міської виставки «Миру тобі, Україно!» у парку «Центральний».

На виставці були представлені патріотичні панно, авторські роботи декоративно-прикладного, образотворчого мистецтв педагогів, дітей та батьків. Відзначено високий рівень естетичного оформлення, змістовність, відповідність тематиці, що свідчить про належний рівень роботи щодо розвитку і вдосконалення творчих здібностей і уподобань вихованців та учнів.

 

Читати далі: Про участь навчальних закладів у відзначенні 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників

 

Стажування в Німеччині – безцінний досвід для вчителя

Вівторок, 26 вересня 2017, 13:02

Цьогорічне свято Першого дзвоника я зустріла як справжня учениця, за партою. І на величезну радість мою, як учителя німецької мови, парта ця знаходилася у глибинці Німеччини, в містечку Швебіш Галь (SchwäbischHall), федеральна земля BadenWürttemberg. Чарівне перевтілення вчителя в ученицю відбулося завдяки Німецькому культурному центру GoetheInstitut, стипендіатом якого я стала та отримала можливість навчатися на курсах підвищення кваліфікації на тему, яка мені особисто дуже цікава: «Методика та дидактика німецької як іноземної для підлітків».

Читати далі: Стажування в Німеччині – безцінний досвід для вчителя

 

На зв’язку Індія, Йорданія та США

Вівторок, 26 вересня 2017, 13:00

Уже не перший рік учні Лубенської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 6  є активними учасниками міжнародного проекту Generation Global, започаткованого фундацією Тоні Блера з метою протидії тероризму та сприянню поширенню ідей миру та взаєморозуміння. Дана програма дає учням можливість не лише покращити свої комунікативні навички, а й поділитися досвідом із однолітками, які мешкають у різних країнах.

Читати далі: На зв’язку Індія, Йорданія та США

 

Мови єднають

Вівторок, 26 вересня 2017, 12:42

З 1 вересня 2017 року вчителі та учні 9-х класів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 долучилися до нового проекту «Languages Unite» в рамках міжнародної програми «eTwinning», яка є найбільшою спільнотою шкіл Європи. Програма забезпечує діяльність онлайн-платформ для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти.

Читати далі: Мови єднають

   

Конкурс творчих робіт учнів шкіл, присвячений 1029-й річниці заснування міста Лубен та 74-й річниці визволення його від фашистських загарбників

Четвер, 21 вересня 2017, 12:28

З нагоди відзначення 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників було проведено міський конкурс творчих робіт для учнів 8, 9 класів з тем: "Доля країни у долі моєї країни", "Мій рідний край ні з чим не порівняти", "Острови творчості (умільці мого краю)". Його мета – розвиток творчих здібностей учнів, виховання патріотичних почуттів до своєї малої батьківщини.

Читати далі: Конкурс творчих робіт учнів шкіл, присвячений 1029-й річниці заснування міста Лубен та 74-й річниці визволення його від фашистських загарбників

 

Незабутній КВНівський фест «ЖАРТ – ПТИЦЯ» «КАДРИ» вибороли III місце

Четвер, 21 вересня 2017, 05:29

Завершився триденний XXII Всеукраїнський фестиваль для творчо обдарованих дітей та молоді «ЖАРТ – ПТИЦЯ», який відбувся на базі відпочинку «Залив» курорту  Затока Одеської області. Захід організувала асоціація КВН України. В ньому взяли участь 14 дитячих та 8 дорослих команд.

 

Читати далі: Незабутній КВНівський фест «ЖАРТ – ПТИЦЯ» «КАДРИ» вибороли III місце

 

День здоров'я й фізичної культури в спеціалізованій школі №6

Середа, 13 вересня 2017, 12:12

 

Важко переоцінити значення фізичної культури в повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості : уміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, прагнення підкорювати власний інтерес загальній меті. Саме Дню фізичної культури й спорту був присвячений загальношкільний похід учнів та вчителів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6. Він  є однією з найбажаніших подій перших  осінніх днів у школі. Не порушуючи традицій, і цього року весь колектив дітей та дорослих відправився назустріч новим емоціям.

Читати далі: День здоров'я й фізичної культури в спеціалізованій школі №6

 

Успіх на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

Понеділок, 04 вересня 2017, 13:35

 

Вісім юних краєзнавців Полтавщини у складі збірної команди області взяли участь у ХІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, що пройшов у Іршавському районі Закарпаття.

Основу команди склали вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс» – Єлизавета Кошова, Андрій Кабанець, Сергій Захарчук, Олег Булах та Андрій Задісенський. Програма зльоту включала змагання у творчих майстернях, на туристсько-краєзнавчому маршруті та в конкурсній програмі.

Читати далі: Успіх на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

 

Сторінка 8 з 63

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»