Чергова перемога "Кадрів" із ЗШ №1

Понеділок, 29 жовтня 2012, 09:18

Команда "Кадри" – володар Гран-прі ХVІІ Всеукраїнського

фестивалю дитячих та юнацьких команд

КВН "Жарт-птиця-2012"

Читати далі: Чергова перемога "Кадрів" із ЗШ №1

 

ЗУСТРІЧ ІЗ РОМЕНСЬКИМИ ОСВІТЯНАМИ

Четвер, 30 серпня 2012, 13:29

21 серпня 2012 року в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» відбувся візит делегації  освітян міста Ромни Сумської області до міста Лубен і Лубенського району Полтавської області.

Учасники зустрічі ознайомилися із системою роботи Засульської гімназії з проблеми проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу в початковій школі.

Читати далі: ЗУСТРІЧ ІЗ РОМЕНСЬКИМИ ОСВІТЯНАМИ

   

VIII обласна спартакіада працівників освіти

Четвер, 03 жовтня 2013, 06:20

1 жовтня 2013 року в м. Полтаві на стадіоні «Динамо» проведена VIII обласна спартакіада працівників освіти разом з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, Комітетом фізичного виховання та спорту Міносвіти в Полтавській області та ФСТ «Спартак» з метою виявлення талановитих та найсильніших спортсменів з чотирьох видів спорту: волейболу (чоловіки і жінки), міні футболу, гирьового спорту, легкої атлетики.

У командному заліку перемогу у обласній спартакіаді здобула команда м. Лубен

Вітаємо наших переможців!

 

 

Засідання МК профспілки від 10.09.2013р.

Середа, 25 вересня 2013, 05:47

10.09.2013 року відбулося засідання МК профспілки за порядком денним:

1. Підсумки оздоровлення працівників освіти та членів їх сімей влітку 2013 року.

2. Надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти.

3. Участь у міській та обласній Спартакіаді працівників освіти.

4. Планування роботи МК профспілки на 2013-2014 навчальний рік.

5. Складання заходів, присвячених святкуванню Дня дошкільника та Дня працівників освіти.

1. Голова МК профспілки Масько Л.Т. прозвітувала про підсумки оздоровчої кампанії 2013 року:

близько 300 членів профспілкової організації та їх дітей відпочили на березі Чорного моря у с. Міжводне, 25 дітей оздоровилися в таборах Полтавської області та за межами регіону по путівках. На оздоровчу кампанію витрачено 12 тис.990 грн.

2. Члени президії розглянули заяви працівників ДНЗ № 9, № 5, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 8, СШ № 6, ДЮСШ щодо надання матеріальної допомоги в звязку з довготривалим лікуванням. Виділено 6 тис.700 грн.

3. Розглянули питання про участь працівників освіти у міській Спартакіаді, в якій змагатимуться команди Лубенського, Хорольського районів та міста Лубен. Прийняли рішення щодо виділення коштів на відрядження та придбання спортивних костюмів (30 комплектів) у розмірі 5 тис.400 грн.

4. Затверджено план роботи МК та комісій: захист прав та гарантій працівників освіти (відповідальна Карпець В.А., завідувач ДНЗ № 17 «Золотий ключик»), культмасова та спортивна робота (відповідальний Перепічай В.Д., заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), інформаційна робота (Чижова О.Ю., провідний спеціаліст управління освіти), з охорони праці (відповідальна Руденко К.М., учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), ревізійна комісія (відповідальна Шепель О.В., учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3).

5. Провести святкові заходи, присвячені Дню дошкільника та Дню працівників освіти 3 жовтня 2013 року : урочиста частина - «Київська Русь» , розважальна частина – розважальний центр «НЛО».

НОВИНИ

12.09.2013 року відбулася міська Спартакіада працівників освіти. Вітаємо з перемогою чоловічу команду з волейболу та футболу, які зайняли 1 місця. Жіноча команда з волейболу поступилася команді Лубенського району. Для участі в обласній Спартакіаді МК профспілки прийняв рішення про забезпечення команди (відрядження та проїзд) у сумі 2 тис.400 грн.

Обком профспілки працівників освіти і науки України нагородив грамотами первинні профспілкові організації ДНЗ № 5 «Зірочка» (завідувач Царинна Л.І., голова ПК Калинович С.А.), ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (директор Коробицька С.Е., голова ПК Романова В.М.) як кращі первинні профспілкові організації Полтавської області. До професійного свята Дня дошкілля МК профспілки нагороджує колектив ДНЗ № 5 «Зірочка» поїздкою у м. Миргород на концерт В.Гришка (сума – 1тис.400 грн.)

У вересні - листопаді 2013 року проводяться конкурси на кращу первинну профспілкову організацію та кращий профспілковий куточок. Запрошуємо всі первинні профспілкові організації взяти участь у конкурсах. Переможцям конкурсів надається премія у розмірі 500 грн.

 

 

Бібліотека спеціалізованої школи №6

Четвер, 24 січня 2013, 08:07

Бібліотека Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 – це мультимедійний бібліотечно-інформаційний центр, який надає культурно-просвітницьке та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу. Він є справжнім осередком знань, духовності та сучасних інформаційних можливостей.

Рік заснування – 1967

Загальний фонд бібліотеки - 40940 примірників

З них підручників - 18403 примірників

З 2005 року –завідуюча бібліотекою Панченко Н.В.

Бібліотека обслуговує 820 читачів та користувачів інтернет, яким видається біля 2 тис. примірників книг та періодичних видань за рік. Забезпечення підручниками по класах 100%.

Пріоритетний напрямок у діяльності – запровадження у роботу нових інформаційних технологій та популяризація книги і читання серед підростаючого покоління. Бібліотекар разом із педагогічним колективом спрямовує свою діяльність на гармонійний розвиток дітей, формування у них сучасного світогляду, інформаційної та читацької культури, навичок творчої самореалізації.

З цією метою проводяться заходи «Подорож в книжкове царство», інтелектуальна гра «Ключ від бібліотеки», виховний захід «Віртуальне спілкування або інтернет-етикет», бібліотечний урок «Історія створення книги», пошукова експедиція «Хто володіє інформацією, той володіє світом» та інші.

Бібліотека спеціалізованої школи №6 є активним учасником Всеукраїнських конкурсів „Найкращий читач України” та „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», спрямованих на залучення дітей до читання, розвиток юних талантів.

Спектр інноваційних послуг включає: можливість працювати в мережі інтернет, використання електронної пошти, WEB- сторінок різних бібліотек, (функціонує 8 автоматизованих робочих місць); сканування текстів та документів; запис інформації на електронні носії; набір та друк необхідних текстів; ксерокопіювання.
За
допомогою електронних баз даних та надання безкоштовного інтернет-доступу значно розширились можливості задоволення запитів користувачів, виконання різноманітних бібліографічних та фактографічних довідок..

Сьогодні центр уваги переноситься з кількісних показників на якісні. Це: етика взаємовідносин бібліотекаря й читача, професіоналізм бібліотекаря, повнота й оперативність задоволення читацьких запитів. Тут кожну дитину оточують увагою, і затишком, навчають орієнтуватися у морі різноманітної інформації, надають можливість розкривати свої творчі здібності.

 

 

Бібліотека ЗНЗ №2

Середа, 23 січня 2013, 09:19

Бібліотечні працівники: зав. бібліотекою Агеєнко Н. Г.,
бібліотекар Кабушка О. М.

Головні показники діяльності бібліотеки (на 01.01.13 н.р.)

 

Читати далі: Бібліотека ЗНЗ №2

 

Сторінка 67 з 67

«ПочатокПопередня61626364656667НаступнаКінець»