Міський огляд-конкурс театральних колективів шкіл міста

П'ятниця, 15 березня 2013, 13:06

 

14 березня 2013 року було проведено міський огляд-конкурс театральних колективів шкіл міста.

Читати далі: Міський огляд-конкурс театральних колективів шкіл міста

 

Дві лубенські школи - в десятці кращих закладів області за результатами ЗНО

Четвер, 07 березня 2013, 08:18

Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти проведено моніторинг результатів зовнішнього незалежного оцінювання у Полтавській області за 2008 – 2012 роки.

За підсумками проведення ЗНО Лубенська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №6 та авіакосмічний ліцей №2 увійшли до десяти кращих закладів освіти області із 436 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Вагомі досягнення педагогічних колективів є свідченням високого професіоналізму освітян та відданості справі навчання та виховання дітей.

Прийміть, шановні колеги, щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

З повагою

начальник управління освіти М.В.Костенко

 

 

Конкурс команд КВН на Кубок міського голови

Понеділок, 04 березня 2013, 09:58

1 березня 2013 року відбувся конкурс команд КВН на Кубок міського голови, в якому, окрім студентських команд "Вільна каса" (фінансово-економічний коледж) та ЛСД (медичне училище), взяли участь 6 учнівських команд: "Кадри" (ЗОШ №1), "Окрошка" (ЗОШ №2), "Адреналін" (ЗОШ №3), "Екстрім" (ЗОШ №4), "СЛЕМ" (спеціалізована школа №6), "Сусіди" (ЗОШ №7 і ЗОШ №8). Захід став важливим у вирішенні завдань культурно-естетичного виховання молоді, надавши їй можливість проявити свої здібності: інтелектуальні, художні музичні, комунікативні.

Читати далі: Конкурс команд КВН на Кубок міського голови

 

Міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів шкіл міста "Веселка – 2013"

Понеділок, 04 березня 2013, 09:54

26 лютого було проведено міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів шкіл міста "Веселка – 2013". Конкурс проводився з метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів, поширення аматорського мистецтва.

Читати далі: Міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів шкіл міста "Веселка – 2013"

 

Безпека життєдіяльності дітей

Четвер, 28 лютого 2013, 12:28

Основа навчально-виховного процесу в ДНЗ міста – безпека життєдіяльності маленьких вихованців. Батьки, віддаючи дитину в руки вихователів, працівників дитячого садка, спокійні за її безпеку. Збереження і зміцнення здоров'я дітей, формування здорового способу життя дошкільників – найважливіше завдання колективу ДНЗ №17 "Золотий ключик"

Читати далі: Безпека життєдіяльності дітей

 

Розвиваємо творчого дошкільника

Середа, 27 лютого 2013, 06:30

Одне з найважливіших завдань Програми розвитку дітей дошкільного віку "Впевнений старт"

Читати далі: Розвиваємо творчого дошкільника

 

Впроваджуємо в дошкільні заклади міста програму Впевнений старт

Вівторок, 26 лютого 2013, 07:06

Казкової зимової пори всім хочеться відчути себе чарівниками. Ці бажання малечі вміло втілюють у життя вихователі Артюшкова А.І., Калинович С.А., Бабак І.В., Добреля С.А., Миронченко Т.В., Ковінько О.Г., Левченко Л.В.

Читати далі: Впроваджуємо в дошкільні заклади міста програму Впевнений старт

 

Міський конкурс читців "Тарасовими шляхами"

Вівторок, 26 лютого 2013, 06:47

22 лютого 2013 року було проведено міський конкурс читців "Тарасовими шляхами", присвячений Дню народження Т.Г.Шевченка. У ньому взяли участь 23 учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Читати далі: Міський конкурс читців "Тарасовими шляхами"

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

Вівторок, 26 лютого 2013, 06:33

Відповідно до Положення про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України,

Читати далі: Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

 

Свято Стрітення в ДНЗ

Середа, 20 лютого 2013, 14:49

 

Свято Стрітення в Україні урочисто відзначають з кінця V століття. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає". У цей день у дошкільних навчальних закладах міста Лубен пройшли тематичні заняття з народознавства з теми "Народознавство, мовленнєве спілкування" (ДНЗ №1 "Дзвіночок" в. о. завідуючої Базилевич Г.П.), вихователь Слюсаренко А.Ф. та заняття з гурткової роботи "Вареник і Галушка як свідок і дружка", вихователь Сай А.В.; День здоров'я "Зима з  весною  зустрілися"  в  ДНЗ  №10  (завідуюча  Кулій Л.П.,  вихователь-методист Черевко К.Г.) проведені вихователями Павленко Л.М. та Шумейко С.Ю.

Читати далі: Свято Стрітення в ДНЗ

 

Сторінка 66 з 74

«ПочатокПопередня61626364656667686970НаступнаКінець»