Досліджують юні науковці

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:56

 

17  жовтня  2017 року позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» на базі Полтавського  краєзнавчого музею ім. В. Кричевського  провів  VI обласну науково-практичну конференцію «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».

Читати далі: Досліджують юні науковці

 

Паспорт бюджетної програми на 2017 рік 1010170

Середа, 01 березня 2017, 12:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День захисника України у спеціалізованій школі №6

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:36

З нагоди Дня захисника України,  а також Дня  вшанування українського козацтва в Лубенській спеціалізованій школі №6 протягом тижня панувало святкове напруження та піднесений настрій, адже кожен класний колектив брав участь у різноманітних заходах.

Читати далі: День захисника України у спеціалізованій школі №6

 

Подорож до Одеси

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:02

7 та 8 жовтня учні 9-х класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 здійснили цікаву поїздку до Одеси – міста-героя, перлини Причорномор’я. Дітей очікувала незабутня подорож з різноманітними екскурсіями. Вони відвідали археологічний та художній музеї, прогулялися алеями Приморського бульвару, завітали до Одеського морського порту. Перегляд балету «Чиполіно» в Одеському театрі опери та балету подарував дітям веселий настрій. А чого варті відпочинок у приморському парку «Аркадія» та катання на фунікулері!

Читати далі: Подорож до Одеси

 

Осінні старти лубенських орієнтувальників

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 09:52

 

Незважаючи на прохолодну погоду, понад 150 спортсменів взяли участь у відкритому Чемпіонаті Полтавської області зі спортивного орієнтування, що пройшов на Хорольщині за фінансової підтримки Хорольського механічного заводу (директор Михайло Міщенко, депутат обласної ради) та лубенця, Народного депутата України Ігоря Мосійчука.

Читати далі: Осінні старти лубенських орієнтувальників

 

Екскурсія до Шумейкового урочища

Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:00

4 жовтня 2017 року учні 5 і 9 класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  (класні керівники Надія Донець та Ольга Іщенко) здійснили екскурсійну поїздку до урочища Шумейкового.

Читати далі: Екскурсія до Шумейкового урочища

 

Дебют акторів-аматорів

П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:17

 

Напередодні Дня працівників освіти учні 9-А класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 вирішили привітати вчителів театралізованою постановкою уривка із п’єси Степана Васильченка «На перші гулі».

Читати далі: Дебют акторів-аматорів

 

Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

Четвер, 05 жовтня 2017, 06:57

 

Світ – це книга, і хто не подорожував,

той прочитав лише одну її сторінку.

А.Аврелій

Я люблю подорожувати, дізнаватись щось нове про різні країни та міста. Але далеко не в кожного і не завжди  є можливість їздити за кордон. Добре, що в наш час можна завжди зробити це віртуально.

Читати далі: Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

 

Спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією"

Середа, 04 жовтня 2017, 12:26

Напередодні Дня рятівника у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 за ініціативи спеціалістів Лубенського міськрайонного центру зайнятості було організовано і проведено шкільний спортивно-профінформаційний захід «Зустріч із професією».  Мета заходу передбачала пропаганду позитивного ставлення учнівської молоді до професії пожежного-рятувальника, виховання прагнення до фізичного вдосконалення, готовності у будь-який час стати на захист інтересів своєї країни.

Читати далі: Спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією"

 

Участь у фестивалі "Ми майбутнє твоє, Україно"

Середа, 04 жовтня 2017, 10:20

30 вересня у селі Попівка Миргородського району відбувся героїко-патріотичний фестиваль « Ми майбутнє твоє, Україно»,  в якому взяли участь команди з Полтавської, Сумської та Запорізької областей.

Полтавську область представили команди з Миргорода, Хоролу, Ромодану, Великої Багачки, а від нашого міста учасниками стала команда учнів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.

Читати далі: Участь у фестивалі "Ми майбутнє твоє, Україно"

 

Сторінка 7 з 63

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»